Безризикові угоди

Торгувати біржовими активами, і при цьому не втрачати кошти у випадку невдалих прогнозів — заповітна мрія усіх трейдерів. Добра новина: багато брокерів, в якості промо-акцій надають певну кількість «застрахованих» ордерів. Погана: така можливість не безмежна, адже брокери Бо — не благодійна організації.

Безризикові угоди найчастіше пропонують новим користувачам, які внесли свій перший депозит на баланс. Безумовно, це хороший імпульс для початку діяльності в сфері трейдингу. Та й навчання проходить набагато ефективніше, коли ви торгуєте на реальному рахунку (навіть без ризику втратити свої кровні). Брокер, в свою чергу, отримує нових клієнтів, або нові депозити від старих користувачів. У підсумку, ситуація «win-win».

Типи безризикових угод

Безризикові або застраховані ордери бувають двох типів: із повним або частковим забезпеченням. Другий тип передбачає повернення лише частини програного обсягу, і, на жаль, зустрічається набагато частіше перших.

Як отримати безризикові угоди?

Існує лише два методи отримання подібної можливості. Перша — це участь у бонусних програмах брокера. Після здійснення необхідних в умовах програми дій(реєстрація, поповнення рахунку, відіграш певного торгового обсягу за обмежений термін тощо) ви отримаєте повідомлення про нарахування N-ної кількості безризикових ордерів. Якщо говорити про Біномо, то інформацію про подібні акції можна знайти в однойменній вкладці прямо в вікні торгового терміналу, або в розділі «Інформація».

Акції Біномо

На жаль, на момент написання статті подібних акцій Біномо не проводив, але будьте впевнені, з’являються вони дуже часто.
Інший шлях отримання безризикових угод — реєстрація на Біномо із зазначенням промокодому партнерської програми. Деякі учасники реферальной системи брокера мають можливість використовувати бонус-купони для залучення користувачів. Для того, щоб знайти потрібний вам промокод, достатньо просто ввести відповідний запит в пошуковому рядку.

Купони Біномо

До речі, крім безризикових ордерів, в промокодах містяться і куди більш приємні бонуси.

Читайте також: