Обережно, SCAM ⚠

«Чорний» брокер Option Bit

Option bit – досить популярний до певного часу в Росії і країнах СНД брокер бінарних опціонів з юридичною адресою в Сент Вінсент і Гренадини. Компанія заснована в 2009 році, а останні 2 роки фігурує практично у всіх чорних списках брокерів бінарних опціонів, і от чому:

  • Option bit не перебуває під юрисдикцією жодного з регуляторів фінансових ринків, а це значить, що в разі неправомірних дій, санкції до організації, з високою часткою ймовірності, не буде застосовано;
  • Співвідношення відгуків, виключаючи відверто рекламні, близько 90%/10% на користь негативних. Найчастіше, користувачі скаржаться на проблеми при виведенні коштів, некомпетентну підтримку, технічні проблеми платформи, розбіжності в графіках і некоректны відображення експірації контракту. От лише кілька прикладів:

Відгук № 1

Відгук № 2

Брокер належить до групи компаній «Global View International Services Ltd incorporated», яка крім Option bit, володіє також Option XP і SwiftOption. Одна компанія в чорному списку брокерів, інша — заблокована.

Трохи про Algobit

Algobit – напівавтоматичний радник, сумісний виключно з платформою OptionBit, який остаточно поховав репутацію ДЦ. Представлений на офіційному сайті алгоритм обіцяє 99% прибуткових угод і постійний моніторинг ринку, з оперативної відправкою сигналів передплатникам. Насправді ж, Algobit виявився лише маркетинговим прийомом, який водночас «допомагає» трейдерам зливати депозити. Незалежна експертиза радника показує набагато скромніші результати: зі 100 куплених опціонів, лише 44% прибуткових. Навіть підкидання монетки часом дає кращий результат

Перспективи: чи є шанси?

Сайт брокера вже більше року не працює. Підтримка деякий час пояснювала це тривалими технічними роботами, а з недавнього часу і взагалі перестала відповідати на повідомлення. При спробі увійти на офіційний сайт, на екрані з’являється «deny» сторінка.

Спроби входу під зміненим IP не змінюють ситуацію. А додаткові домени, в тому числі optionbit.ru вже мають нових власників або виставлені на продаж. Всі перераховані вище факти практично не лишають шансів на відновлення діяльності дилерського центру.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *