Обережно, SCAM ⚠

«Чорний» брокер Verum Option

Причини потрапляння в чорний список

Компанія не пропрацювала навіть і двох років: багатообіцяючий, на перший погляд, брокер бінарних опціонів Verum Option припинив свою роботу. На сайтах обох заявлених регуляторів немає жодного випадку розгляду скарг трейдерів щодо повернення коштів. Здавалося б, закриття чисте, без претензій, але знайти відгуки про Verum Option, які б не містили нецензурної лексики, досить складно. В унісон користувачі заявляють про бездіяльність підтримки і неможливість вивести гроші:

Історія компанії

Брокер являлся составной частью группы компаний Verum Solutions LTD, и был создан в конце 2015 года. В тот же период заручился лицензией ЦРВФР и ЦРФИН (по словам представителей компании). Компания зарегистрирована в Эдинбурге, Великобритания, и, по всем законам жанра, имела представительства в нескольких оффшорных зонах, а регулировалась исключительно финансово зависимыми организациями (перечислены выше). В принципе, таких исходных данных уже было достаточно для скептического отношения к организации, но привлекательные торговые условия позволили компании обзавестись многотысячной клиентской базой.
Брокер входив у склад групи компаній Verum Solutions LTD, і був створений наприкінці 2015 року. У той самий період він заручився ліцензією ЦРВФР і ЦРФІН (за словами представників компанії). Компанія зареєстрована в Единбурзі, Велика Британія, і, за всіма законами жанру, мала представництва в декількох офшорних зонах, а регулювалася винятково фінансово залежними організаціями (перераховані вище). Що ж, таких вихідних даних вже було досить для скептичного ставлення до організації, але привабливі торговельні умови дозволили компанії обзавестися багатотисячною клієнтською базою.

Рекомендації

Аналіз вихідних відомостей дозволяє надати читачеві лишедві стандартні рекомендації:

  1. Якщо ви належите до обдурених клієнтів, має сенс звернутися в організацію-регулятор щодо розгляду питання повернення коштів. Достовірно визначити наявність ліцензій неможливо, оскільки і на сайті ЦРВФР, і на сайті ЦРФІН, ліцензій з представленими номерами знайдено не було, але спробувати все ж варто.

  1. У майбутньому уникайте новостворених брокерів, особливо тих, що контролюються псевдо-регуляторами, та місять слово «Verum» у назві.

Імовірність відновлення діяльності

Згідно з офіційною базою юридичних осіб Великої Британії, материнську компанію брокера не визнано фінансово неспроможною, більше того — вона навіть не знаходиться в процесі банкрутства.


Тому виключати можливість відновлення некоректно. Однак, після такого скандалу, більш вірогідне відкриття нового брокера, зареєстрованого на іншу юридичну особу.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *