Бонуси, купони, акції Біномо

В умовах конкурентного ринку, брокери намагаються надати якомога більше переваг потенційним клієнтам. Одним із найбільш ефективних маркетингових ходів є бонуси та акції. Біномо надає своїм користувачам як постійні бонуси на депозит, так і періодичні акції, які мають певний термін дії.

Читайте також:

Бонус на поповнення від Binomo

Бонусні кошти доступні як новим, так і постійним користувачам. Для того щоб отримати бонус від Біномо, необхідно створити обліковий запис, підтвердити контактні дані та поповнити рахунок щонайменше на мінімальну суму. Розмір бонусу на поповнення коливається від 100 до 160 відсотків, в залежності від суми поповнення. Для того щоб розрахувати величину бонусу під вашу суму поповнення, необхідно перейти у вкладку «Каса» і ввести плановану суму.

Бонус на поповнення від Біномо

Отримані кошти можна вивести відразу. Для того щоб вільно розпоряджатися бонусними грошима, необхідно виконати умови їх відіграшу. Діє також цілий ряд інших обмежень. Перед тим як отримати бонус, ознайомтеся із правилами програми.

Що таке купони?

Ви напевно помітили кнопку «використати бонус-купон». Варто докладніше пояснити, що це, і де його взяти. Купони — це маркетинговий інструмент, який застосовується брокером або його партнерами в рамках бонусних програм. Найчастіше, це додатковий відсоток до поповнення рахунку.

Бонус-купони можна знайти як на сайті Біномо, на відповідній сторінці бонусної акції, так і на сайтах партнерів брокера, що беруть участь у реферальній програмі. Для того, щоб отримати бонус-купон просто введіть відповідний запит в пошуковому рядку. Будьте впевнені, пропозицій буде багато.

Бонус-купони Біномо

Бонуси, одержувані в залежності від типу рахунку

Продовжуючи тему постійно працюючих бонусів, не можна не розповісти про переваги різних статусів акаунтів. Кожен з перелічених типів рахунків доступний кожному трейдеру, при досягненні певного балансу на рахунку.

 

  • Standart від 5 USD на рахунку (або еквівалентної суми в інших валютах). Надає стандартний набір функцій: Виведення до 3-х днів, додаткові турніри, максимальна фіксована прибутковість активу виростає до 85%.
  • Gold від 500 USD (або еквівалентної суми в інших валютах). Трейдери з таким статусом отримують доступ до розширеного списку активів із максимальною фіксованою прибутковістю в 86%. Бонуси при поповненні збільшуються, а час виведення скорочується до 24-х годин. Починаючи з цього рівня, за трейдером закріплюється персональний менеджер, а також активується щотижневий кешбек в розмірі 5% від усіх невдалих угод.
  • VIP від 1000 USD на балансі (або еквівалентної суми в інших валютах). Максимальний ранг на момент написання статті. Таким трейдерам доступний найширший пул активів з підвищеними коефіцієнтами прибутковості. Виведення прибутку не займає більше чотирьох годин, а кешбек зростає до 10 відсотків. VIP клієнтам доступні абсолютно всі турніри Біномо, особистий менеджер і підтримка реагують просто моментально, а також брокер надає їм максимальну кількість періодичних бонусів.

Інформація про типи рахунків, та й про бонуси на поповнення, актуалізована на кінець 2018 року. На розсуд адміністрації проекту, кількість рангів, умови отримання, а також супутні опції можуть бути змінені.

 

Акції Біномо

У висновку необхідно поговорити про бонуси, які постійний характер не мають. Найчастіше, акції Binomo приурочені до якихось свят або подій. Як показує практика, часто, бонусні акції запускають влітку. На жаль, на момент написання огляду жодної активної акції брокер не пропонував, проте, повірте, часом їх три-чотири одночасно. Для того щоб моніторити поточну ситуацію по бонусним акціях, необхідно перейти в меню «Інформація» — «Акції».

Акції Біномо

В акціях може розігруватися що завгодно, від квитків на турніри, до грошових призів та цінних подарунків. Тому, періодично переглядати цей розділ точно не буде зайвим. Важливо розуміти, що кожна акція має умови участі та отримання виграшу. Більш того, чинна пропозиція може бути доступною тільки для користувачів з обмеженої кількості країн. Тому, перед тим як взяти участь, обов’язково ознайомтесь із регламентом бонусної акції.

Турніри Біномо

Ну і, розглядаючи тему бонусів Біномо, не можна обійти безкоштовні турніри Біномо або так звані фріроли. Множина не зовсім доречна, тому що він один — «Daily Free». Беручи участь в ньому, користувачі можуть розраховувати на реальне грошове поповнення рахунку, в разі якщо вони займуть одне із 70 призових місць.

Турніри Біномо

На кошти, виграні в турнірі не поширюються правила відіграшу, як, наприклад, на бонусні, а значить, вони можуть бути безперешкодно виведені.