24 Option – огляд брокера

Больше не работает с бинарными опционами

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2009
Юрисдикція
Головний офіс 5, Cork Street, Беліз
Регулятор
IFCS (IFSC/60/440/TS/1517)
Платформа
MT4
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, WebMoney, UnionPay, Bank Wire, Skrill, UCash, NeoSerf, Moneta, PostePay, Ideal
Min депозит
200$
Min ставка
24$
Експірації
Прибутковість
86%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, книги, вебінари
Проста реєстрація
Достатньо
Бонуси
100%

Добре відомий в усьому світі брокер 24 Option працює у 20 країнах. Загальний обіг коштів становить кілька десятків мільйонів доларів, а серед офіційних партнерів бренду — «Ювентус» і кілька спортивних команд у Східній Європі.

Торгові умови та інструменти

У 24 Оптіон для торгівлі на Forex доступні більше 120 активів, серед яких ви знайдете основні валютні пари, багатий вибір ресурсів, а також великий перелік акцій, представлених у біржових індексах. Ви також можете поторгувати кількома криптовалютами. Вибір інструментів досить багатий:

Максимальна прибутковість по угоді може досягати 360%. Цей показник може змінюватися в залежності від терміну експірації і типу активу. Мінімальний депозит в 24 Option в розмірі 200 $ дозволяє зробити чимало угод, а тому певний «запас» у трейдера є.

Рекомендовані стратегії

Брокер 24 Option не надає трейдерам спеціальних торгових сигналів, тому обирати оптимальну стратегію доведеться самостійно. У більшості випадків подібний підхід забезпечує навіть кращі результати. Якщо ви розумієте основні принципи технічного аналізу, то можете самі визначити оптимальну для вашого стилю трейдинга торгову систему.

Кращою стратегією буде та, що є для вас найбільш зручною. При відсутності спеціалізованих сигналів від самого брокера найкращим рішенням буде просто слідувати напрацьованим методикам.

Про торгову платформу

І досвідчені трейдери, і початківці зможуть запустити торгову платформу 24 Option, навіть не входячи в особистий кабінет. Це досить просто: треба перейти в розділ «Торгівля» на офіційному сайті і почати роботу з багатофункціональним веб-терміналом. Він влаштований дуже просто.

Інтерфейс включає чотири блоки:

  • Перелік доступних для торгівлі інструментів (ліворуч);
  • Панель з кнопками для налаштування параметрів угоди (по центру);
  • Графік з ціною (праворуч);
  • Історія угод (в нижній частині екрана).

Управління максимально спрощено, а тому у трейдерів не виникає проблем з освоєнням терміналу. Ще простіше влаштовано мобільний додаток, в якому можна з легкістю знайти все необхідне для оперативної торгівлі. Допускається також ведення торговельної діяльності з терміналу MT4. Його можна завантажити тут же.

Функціонал тут бідніше, але ви все одно зможете в повній мірі керувати своїм капіталом. Якщо у вас є доступ до стабільного і, що вкрай важливо, безперебійного інтернет-з’єднання, то мобільний додаток — прекрасний спосіб ніколи не «випадати» з торгового життя.

Відгуки трейдерів. Обман чи ні?

Велика кількість відгуків про 24 Option носить позитивний характер. Це далеко не завжди говорить про благонадійність брокера, але вселяє впевненість в тих, хто ще недостатньо добре знайомий з індустрією або вже обпікся при роботі з менш відомими компаніями. Дуже часто зустрічаються позитивні коментарі щодо роботи брокера в цілому, однак, тут же згадуються і дрібні неприємні деталі:

Дуже часто можна знайти і менш схвальні відгуки про те, як себе показує ця компанія. Велика частина подібних коментарів мало відноситься до безпосередньо рівню сервісу і надійності бренду, а фокусується на невдалій торгівлі та неетичній поведінці менеджерів, що в незначній мірі впливає на об’єктивну оцінку рівня брокера. Ось такі повідомлення зустрічаються в мережі досить часто.

У європейській спільноті ж, справи йдуть кардинально протилежним чином: переважна більшість відгуків про 24 Option має негативний характер. Дуже часто зустрічаються негативні коментарі щодо роботи брокера, зокрема — про фінансові махінації брокера з рахунками трейдерів:

Daniel Masso
Опубліковано 1 березня 2018 року

Дуже складно
«Ненадійна платформа, процес відкриття рахунку дуже складний і незручний. Вони сказали, що не стягують комісію за виведення коштів на мій рахунок, але вони знімають 45 фунтів.
Не рекомендую».

Giorgos Mylonas
Опубліковано 19 лютого 2018 року

Процес реєстрації займає лише хвилину…

«Процес реєстрації займає не більше хвилини. Лише хвилина знадобиться на те, щоб прив’язати кредитну карту і покласти гроші на рахунок. Але ЗАЧЕКАЙТЕ!!! Щоб вивести гроші, 24option запитує інформацію, надати яку неможливо. Я підключив мою Monzo (відкриту в Лондоні передплачену карту). І тому що це передплачена карта (передплачені картки відрізняються від дебетових тим, що кошти на них вносяться тільки при відкритті рахунку, ім’я власника не наноситься на карту, що дозволяє миттєве створення такої карти) 24options вимагає підтвердження від банку, що карта належить мені. Я пред’явив докази щодо адреси, фото моєї карти з обох сторін, підтверджуючий лист від банку … і що???!!! На моїй карті немає мого імені — значить, вона не моя. І 24options відмовили мені в виведенні коштів, і я тепер не можу повернути свої гроші.

Це був жахливий досвід, 2 місяці поспіль: я говорив по телефону з моїм брокером кілька разів, але його це не стосується! Політика цієї компанії жахлива, а вивести гроші дуже складно. 24options знайшов усі можливі способи, щоб перешкодити мені в знятті моїх грошей. Але як же було просто прив’язати карту і внести гроші!

Тримайтеся подалі. Я в шоці, в шоці, в шоке !!!»

Luis
Опубліковано 9 марта 2018 года в 14:27

«Option24 — це обман. Я зареєструвався на цьому сайті, надавши всю необхідну інформацію і документацію, яку вони запросили. Я вніс 250 євро в систему, але, коли я спробував їх використовувати, то виявилася технічна проблема, і я не зміг провести операцію. Я говорив з ними багато разів, пробував різні способи, різні пристрої, різні браузери — безуспішно. Я просив, щоб вони повернули мені мої 250 євро, але вони повернули тільки 200, тому що вони стягують з вас 50 євро за те, що ви не користуєтеся системою. Я вимагав гроші багато разів, але це єдине, що вони сказали мені. Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВАМ ПРАЦЮВАТИ З OPTION24.COM».

Дуже часто можна знайти коментарі про те, як трейдерам вдалося залучити фахівців і повернути вкладені кошти. Щоправда, подібні відгуки насторожують не менш:

Paul Jason
Опубліковано 5 червня 2018 року

Нарешті, мені вдалось отримати…
«Нарешті, мені вдалось отримати всі мої вкладені гроші в розмірі $ 250,000, які я вже не сподівався отримати від цього ненадійного брокера, утримував мій капітал більше 3 місяців, у відповідь на мої вимоги відмовляючи в доступі до аккаунту. Я такий радий, що я отримав назад всі мої гроші без стресу — завдяки моєму сусідові, який познайомив мене з сертифікованим бінарним експертом з повернення коштів. У вас є гроші, які ви хочете вивести з свого облікового запису, ваш брокер просить вас внести більше грошей на депозит, перш ніж ви зможете вивести гроші, ви втратили гроші внаслідок деяких онлайн-інвестицій? Якщо ви спантеличені і не знаєте, що робити — зв’яжіться з Marcfinley консультант крапка ком».

Кроме того, встречаются и комментарии о том, что техническая реализация торгового термінала оставляет желать лучшего:

Anthony
Опубліковано 6 місяців тому

Погана платформа
«Платформа для торгівлі на 24 залишає бажати кращого, я використовував багато платформ, і не можу зрозуміти, чому не можна створити чіткий і зрозумілий простір для торгівлі, так само я не впевнений, що їх котирування збігаються з реальністю — я порівнював їх з котируваннями у інших брокерів, і вони не збігалися!»

24 Option — шахрай чи ні?

Більшість відгуків вказує на ті, що робота з цим брокером принесе більше проблем, ніж вигід.

Наявність сертифіката від міжнародного регулятора і велика кількість навчальних матеріалів — можливо, це, дійсно, вагомі аргументи накористь торгівлі у цього брокера, зокрема — для трейдерів-початківців. Однак, великими сумами ризикувати все ж не варто.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *