Alpari – офіційний сайт і огляд популярного брокера

Характеристикидивитись все

РІк заснування
1998
Юрисдикція
Головний офіс за адресою 17 Ensign House, Admirals Way, Canary Wharf, Лондон, Велика Британія
Регулятор
IFCS (IFSC/60/301/TS/18) і FinaCom
Платформа
Binary Trader (ексклюзивна розробка)
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Webmoney, Skrill, Neteller, Bank Wire, UnionPay, SMS, UCash, NeoSerf, Moneta, PostePay, Ideal
Min депозит
1$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
50%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, книги, вебінари, аналітика, навчальні курси, клубні дні, статті
Проста реєстрація
Достатньо або акаунта в ,
Бонуси
100%

Один з найстаріших брокерів, що працюють у Росії, компанія Alpari пропонує всім своїм клієнтам величезний набір фінансових продуктів різного характеру, включаючи вихід на ринок Форекс, різні форми ПАММ і ЛАММ акаунтів. Також пропонуються бінарні опціони. Цей брокер регулюється відразу кількома наглядовими структурами й уже протягом майже 20 років активно працює з трейдерами з країн СНД.

Огляд торгівлі бінарними опціонами з брокером Alpari

Торгові умови та інструменти

Деяким людям торговельні умови й пропозиції брокера Alpari можуть здатися не найвигіднішими. Прибутковість варіюється в межах від 40% до 85% залежно від обраного типу активу. За валютні пари можна одержати 50% прибутку (85% за діапазон), а за торгівлю на CFD і криптовалюті − 40%. Строк експірації вибирається зі спадаючого списку поруч із віконцем вибору активу.

Торгові інструменти брокера Alpari

Серед доступних 24 фінансових інструментів ви знайдете:

 • 5 типів криптовалют, включаючи лайткоїн, біткоїн і Ethereum;
 • 2 сировинних ресурси (золото й срібло);
 • 17 валютних пар.

Акцій компаній, індексів і інших активів немає. Ви зможете самостійно вибрати найкращий актив для роботи, але пам’ятайте про рівень прибутковості. Криптовалюти більше передбачувані, але й прибуток по них складе всього 40%.

Види опціонів

Компанія Alpari пропонує активним трейдерам кілька опціонів на вибір:

 • «Вище/Нижче». Правильно спрогнозуйте ціну до моменту експірації;
 • «Дотик». Правильно спрогнозуйте ціну, якої торкнеться актив до експірації;
 • «Діапазон». Визначте ціновий канал, у межах якого буде рухатися крива по закінченню строку експірації;
 • «Спред». Потрібно визначити межі розкидання цін і задати зону, куди буде рухатися графік.

Рекомендовані стратегії

Жодних спеціалізованих сигналів не передбачено, але ви можете скористатися блоком фінансових новин, якщо вас цікавить фундаментальний аналіз. Для одержання потенційно важливої інформації можна звертати увагу на думку користувачів. У Binary Trader є невелика шкала, що визначає настрій більшості трейдерів на даний момент часу.

Стратегії для торгівлі бінарними опціонами в Альпарі

Для зручності роботи ви можете скачати термінали MT4 або розвиненіший MT5 і скористатися широким набором індикаторів, а також установити торговельну систему. Компанія Alpari забезпечує клієнтів доступом до різних навчальних матеріалів. Ви можете навчитися декільком методикам трейдингу самостійно або відвідати вебінар.

Про торгову платформу

Сучасний і надійний Binary Trader – дуже простий і наочно зрозумілий термінал з найпростішим інтерфейсом і графіком, на якому відображається вся необхідна інформація. Він займає малу частину екрану, але оснащений усім необхідним функціоналом:

 • У верхній частині розташовані вкладки видів опціонів;
 • У центральній частині знаходиться графік, а також елементи управління параметрами угоди;
 • Праворуч знаходяться кнопки для вибору й покупки опціону за заданою ціною;
 • У нижній частині інтерфейсу відображається історія торгів.

Торгова платформа Binary Trader компані Альпарі

Binary Trader прекрасно справляється зі своїм завданням і дозволяє прямо на офіційному сайті Alpari вести активну торговельну діяльність. Якщо вам не подобається сидіти перед комп’ютером, то установка мобільного додатку буде оптимальним рішенням. Додаток Alpari є і для Android, і для iOS.

Відгуки трейдерів. Обман чи ні?

Аналіз відгуків тих, що вклали в Alpari, ледь дозволяє знайти негативні коментарі від спільноти трейдерів. Більшість схиляється до думки, що ця компанія веде діяльність чесно й уже протягом 20 років плідно співпрацює з трейдерами з Росії й СНД.

Позитивних відгуків у компанії предосить.

Позитивні відгуки про торгівлю з Альпарі

Щодо негативу: частина відверто негативних відгуків вочевидь написані на замовлення, але зустрічаються і щире здивування трейдерів порядками, встановленими в компанії Альпарі. Коментарі зовсім вже несхвального характеру зустрічаються відносно рідко, але ігнорувати їх повністю теж не можна.

Негативні відгуки російських трейдерів про компанію Alpari

Аналіз відгуків про Alpari в англомовному сегменті

В англомовному трейдинг-ком’юніті зустрічається велике число трейдерів, задоволених співробітництвом з Alpari:

Позитивні відгуки про Alpari в англомовному сегменті

Даніель
Оценка: 5,0
«Надійний брокер, заслуговує на довіру
Я впевнений в своєму депозиті в Альпарі. Вони регулюються і зарекомендували себе, як надійний брокер. Розумно відкривати депозит у великого брокера — не довіряйте цим маленьким брокерським фірмам».

Антон
Оцінка: 5,0
«Хороший брокер, мені добре з ним
Я торгую з ними деякий час, у них хороший сервіс і платформа, я думаю, що вони відповідають моїм вимогам».

Однак куди більше їх число — якраз незадоволені. Основні скарги — труднощі з виведенням коштів і прослизання котирувань.

Негативні відгуки про Alpari в англомовному сегменті

Gustavotibiricaent, Бразилія, 16 травня, 2018 року
Статус: гість
«У знятті відмовлено
Я намагаюся вивести свої гроші і всі мої запити відхиляються. Підтримка просто повідомила, що для виведення, на моєму депозиті має бути більше 5 USD. Це найгірший брокер, якого я коли-небудь бачив. Я не здійснив жодної угоди з ним, але тепер не можу просто повернути свій депозит, вивести на свою карту. Безумовно, сам ніколи не буду користуватися його послугами або рекомендувати іншим».

Відповідь Альпарі от 18 травня, 2018 року:
«Доброго дня!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Ми доклали всіх зусиль, щоб вирішити проблему, з якою ви зіткнулися при виведенні коштів на вашу банківську карту. На жаль, після всіх спроб ми з’ясували, що ваш банк не приймає перекази безпосередньо за номером картки.
Ми відправили на ваш e-mail пропозицію про повернення коштів. Будь ласка, зв’яжіться з нами по e-mail».

Варто віддати належне — офіційні представники компанії досить активні, і рідко залишають негативні відгуки без уваги:

Негативні відгуки про Alpari англійською мовою

Sanbhardwaj, Індія, 11 травня 2018
Статус: зареєстрований користувач
«Альпарі — це суцільне шахрайство… вони крадуть бонуси та комісійні … вони тримають графік на MT4, якщо Ваша угода може принести прибуток … графік буде триматися нижче рівня ставки, поки ви не зневіритесь і не закриєте угоду. .. після цього графік різко почне йти в тому напрямку, який би приніс Вам прибуток … вони грають проти трейдерів».

Відповідь Альпарі від 15 травня 2018 року:
«Вітаю! Зверніть увагу, що ми не можемо впливати на графіки. Графіки показують ціни, що надаються нашими постачальниками ліквідності, і всі котирування можна перевірити в своєму особистому кабінеті в історії тиків. Вкажіть, будь ласка, номер Вашого особистого кабінету, щоб перевірити інформацію».

Звертає на себе увагу прагнення працівників підтримки своєчасно реагувати на будь-який негатив в мережі і допомагати користувачам. В цілому, не дивлячись на досить велику кількість негативних відгуків, їх важко назвати однозначними, і ситуації, в більшості випадків, суперечливі.

Висновки та рекомендації

За роки своєї роботи компанія Альпарі зуміла зарекомендувати себе в Україні з найкращого боку. Єдиним, але досить серйозним мінусом можна вважати відносно низькі показники прибутковості, які за стандартними опціонами «Вище/Нижче» доходять лише до 50%, і це в кращому випадку.

3 thoughts on “Alpari

 1. Из российских контор Альпари и Альфа по-серьезней. в Альфе спрэды больше. Торгуй сколько угодно, хоть нахоть на 1000000, никто не будет тебя специально сливать и вставлять палки в колеса. Не те суммы. Если сольешь счет, то только по своей глупости, как будешь торговать. Говорю только за Альпари и Альфу, у других брокеров не торговал.

  1. Этого брокера тоже более чем достаточно. Если всё нравится на начальном этапе, то другие варианты можно и не рассматривать ))

 2. Лучший брокер бинарных опционов не только по моему мнению. Так считают сотни тысяч пользователей, судя по тому, какие места в рейтинге отдают этой компании. Тут сыграло на руку то, что один из первых брокеров, которые вообще появились. Я доволен. Деньги выводятся, сделки закрываются на 70 процентов с профитом. Что еще нужно для полного счастья.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *