Огляд брокера Бінаріум

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2012
Юрисдикція
Кіпр
Регулятор
Платформа
SpotOption
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Альфа-Клик, China UnionPay, Qiwi, Яндекс.Деньги, WebMoney, Neteller, Moneta.ru, Mobile Commerce, Wire transfer, Promsvyazbank, PaySec
Min депозит
9$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
90%
Демо-рахунок
Навчання
Статті
Проста реєстрація
Достатньо @ или аккаунта в , , ,
Бонуси
100%

Зареєстрований у 2012 році в Кіпрі брокер бінарних опціонів Binarium вважається одним із найпопулярніших міжнародних брокерів і має 4 міжнародних представництва в Латвії, Києві, Кіпрі, а також у Сент-Вінсенті й Гренадинах. Діє двомовна підтримка, яка прив’язана до кіпрського, і чомусь російського номера.

Регуляція стандартна – ЦРВФР. Балів в очах користувача такий регулятор, звичайно, не додає, але при цьому, ЦРВФР – краще, ніж нічого, і певні норми безпеки забезпечує. Питання в іншому, навіщо компанії представництва у двох нечисленних по населенню офшорних зонах, якщо вони не контролюються місцевими фінансовими регуляторами? Будемо вважати, що для клірингових розрахунків.

Торгові умови

Коефіцієнти виплат бінарних опціонів Binarium середні і вище середніх (72% — 88%), у промоматеріалах обіцяють до 90%, але на момент огляду таких не було. Розроблена градація трейдерів залежно від величини депозиту, з певними привілеями у вигляді страхування угод і інших бонусів. Усього передбачено чотири види торговельних рахунків:

 1. «Мікро» (депозит розміром не менше $10);
 2. «Преміум» (від $500);
 3. «Бізнес» (від $2000);
 4. «VIP» (від $10 000).

Також доступний повноцінний демо-рахунок, який може бути зареєстрований одноразово, внесення першого депозиту не потрібно. Для початку торгівлі клієнт може мати на рахунку всього лише 10 доларів. При мінімальній ставці в один долар цього депозиту надовго не вистачить, проте протестувати платформу й механізми введення/виведення можна, практично не ризикуючи своїми кревними. Продовжуючи тему фінансових операцій з балансом, слід зазначити, що передбачена взаємодія з усіма основними платіжними системами.


Докладних даних про передбачені комісії знайти не вдалося. І взагалі, будь-якої інформації, крім рекламної, на офіційному сайті Binarium не представлено, що, безумовно, не дозволяє об’єктивно оцінити брокера недосвідченим користувачам.
Незважаючи на те, що брокер позиціонує себе, як міжнародний, користувацька угода, яка є головним документом, для оцінки компанії, представлена лише англійською мовою.

Слід зазначити високий рівень захисту персональних даних і фінансів користувачів, завдяки чому трейдер стає захищеним від різного роду неторгових ризиків. Детальні налаштування безпеки й конфіденційності доступні в особистому кабінеті Binarium. Також, усі торговельні операції захищені двостороннім шифруванням даних між брокером і гравцем, що дозволяє мінімізувати ризик витоку конфіденційної інформації.

Види опціонів

Binarium надає трейдерам стандартний набір видів БО:

 • Класичний бінарний опціон;
 • «Дотик»;
 • «Сходи»;
 • «Пара».

Чомусь відсутні опціони на спред і діапазон, тому якщо ви волієте оформляти подібні контракти, Binarium вам не підійде.
Доступні так звані опціони-хвилинки, для трейдерів, які воліють працювати скальперськими стратегіями. Варіативність налаштувань дати експірації у цьому пункті коливається від 1 до 5 хвилин. Максимальний строк експірації – 3 місяці.

Торгова платформа

Реалізована лише браузерна платформа, яка, безумовно, не може забезпечити нормальну швидкодію й комунікацію сигналів. Вікно достатньо зручне, але при цьому таке, що зовсім не налаштовується, тому трейдерам, які раніше торгували на терміналах від SpotOption, доведеться звикати.

Але, не можна не згадати про те, що веб-платформи мають ряд вагомих переваг. По-перше, реалізований досить широкий спектр графічних елементів, у тому числі й вила Ендрюса, що є досить рідкісним явищем для терміналів бінарних опціонів. По-друге, на відміну від платформ, розроблених Spotopition, технічні індикатори не обмежуються RSI, MA, BB і алігатором Білла Вільямса, доступні також відразу кілька осциляторів, стохастиків, елементів структури Фібоначчі й багато чого іншого.
Крім того, у веб-платформу інтегрована набагато більша кількість інструментів, у тому числі кросових і відносних, що відкриває перед трейдером зовсім інші можливості торгівлі.

Навчання

Компанія Binarium надає своїм клієнтам великий діапазон інформаційних матеріалів, які доступні безкоштовно, але тільки після реєстрації й повної верифікації акаунту. Представлені торговельні стратегії від Binarium (в основному засновані на принципі Мартінгейла, що дещо насторожує), аналітика, відео-огляди, фінансовий календар, новини й інший навчальний контент.
Разом з тим, брокер не проводить семінарів і вебінарів, у нього немає курсів, на яких учні могли б навчатися групами й індивідуально. Тому пропонована компанією форма навчання підходить лише для людей, що вміють самостійно працювати й готові шукати відповіді на свої питання без підказок досвідчених викладачів.

Рекомендовані торгові стратегії для Бінаріум

Оскільки йдеться про досить серйозні затримки й прослизання, які є супутниками браузерних терміналів, не варто виключити занадто короткі позиції і розглядати середньострокові й довгострокові системи індикаторів.

 1. Ковзні середні. Установка декількох простих або експонентних MA з різними періодами дозволить орієнтуватися на їхнє перетинання як на базовий сигнал. У яку сторону швидка СС (наприклад, 5) перетнула повільну (приміром, 50), той напрямок і буде пріоритетним для графіка.

 1. Можливість додавання на графік класичного стохастика дозволяє використовувати стратегію різноперіодових осциляторів. Сигналом на покупку буде одночасне перебування обох індикаторів нижче фіолетової зони, і, навпаки, сигналом для продажу стануть верхні значення стохастиків.

 1. Якщо вам дуже подобаються високоризиковані стратегії, засновані на принципі мартингейла, то високі відсотки виплат по опціонах Binarium, у принципі, дозволяють застосування таких стратегій, але при цьому, крок наступних ставок не повинен перевищувати 1,5.

Бонуси Binarium

Компанія пропонує 2 бонусні програми, які доступні тільки для нових користувачів системи:

 • 100% поповнення на перший депозит. Звучить заманливо, але потрібно розуміти, що виведений може бути тільки прибуток із цієї суми і тільки після виконання умов відіграшу. Користуватися цією можливістю чи ні, вирішувати тільки вам, але не забувайте, що фактично ці гроші ні в чому не беруть участі. Це тільки спосіб штучно завищити маржу ставки на реальний депозит, що приводить до збільшення ризику.
 • Бездепозитний бонус у розмірі 10 USD або еквівалентної суми в обраній валюті депозиту. За заявою самого брокера несе винятково ознайомлювальну мету, і для того, щоб вивести прибуток, доведеться внести рівнозначну суму реальних коштів та ще й відіграти 35-кратний вейджер. Таким чином, умови нічим не відрізняються від 100% бонусу на депозит, але при цьому це гарний спосіб безкоштовно протестувати платформу.

Відгуки про Binarium: обман чи ні?

Компанія поки що не може похизуватися нагородами, отриманими від авторитетних фінансових інститутів. Проте відгуки про Binarium, розміщені на тематичних форумах, говорять про те, що довіряти брокерові можна. Співвідношення відгуків приблизно 70/30.
Безумовно, можна зустріти й безсторонні для брокера висловлення з розряду: «Binarium – це лохотрон».

Особливо «цікаві» відверто шаблонні відгуки, залишені одним користувачем, з певним проміжком часу.


Для того, щоб переконати досвідченого інтернет-користувача, знадобиться щось більше: копії переписки з техпідтримкою, яка відмовляла б клієнтові в задоволенні його справедливих вимог, скриншоти ордерів, через які виникли суперечки з брокером та ін. Тільки при дотриманні всіх цих умов можна уважно поставитися до слів автора.

Висновок

Основними причинами обґрунтованого негативного фідбека є необґрунтовані відмови в участі в бонусних програмах і часті зміни партнерської угоди. Це дійсно неприємно, але терпимо, тому з деякими застереженнями рекомендувати брокера все-таки можна.

2 thoughts on “Binarium

 1. Ті, хто пишуть, що це шахрай, роблять поспішні висновки, я вважаю. Не дуже розумнго спиратись на рейтинги та відгуки в інтернеті, тут шалена конкуренція, в цій сфері, и замовних відгуків дуже багато. Я торгую з цим брокером вже півроку, жодного разу не було проблем.

  1. як у нас це відбувається? всього один раз під нуль злити всі свої заощадження і відразу буде думка про те, що вас обдурили.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *