Огляд брокера Binary.com

Характеристикидивитись все

РІк заснування
1999
Юрисдикція
Мальта
Регулятор
MFSA, MGA, FSA, VFCS
Платформа
SmartTrader, WebTrader, Tick Trade
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, UnionPay, Bank Transfer, Internet Bank Transfer, Internet Banking, Neteller, Fasa Pay, Qiwi, Perfect Money, Skrill, EcoPayz, Etherium, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin
Min депозит
5$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
90%
Демо-рахунок
Навчання
Академія (англійською), вебінари, статті
Проста реєстрація
Достатньо аккаунта
Бонуси
10$

Група компаній Binary Investment складається з 7 брокерських компаній, розташованих в 7-ми різних географічних зонах. Усього 130 представництв по всьому світу, і це, безперечно, найбільша мережа брокерів бінарних опціонів, реалізованих у рамках однієї компанії.

Діяльність сегмента Binary Europe, до якого відносяться клієнти з країн СНД, контролюється мальтійським ігровим регулятором, який по суті і не має відношення до фінансових ринків, що мало б насторожити, якби не той факт, що всі інші мережі компанії, в залежності від географічного розташування, регулюються FSA, FFIJ, VFSC і FSC Mаврікій. Регулятори, може бути, і не найнадійніші, але їх 5, а це говорить про те, що брокер бінарних опціонів Binary може похвалитися досить серйозним рівнем прозорості діяльності.

Торгові умови і інструменти

Відсотки виплат по опціонах середні і вище середніх (близько 79-81% на контракт). Передбачені види опціонів з коефіцієнтом виплат, що перевищують 100%. Для торгівлі доступні валютні пари, індекси, сировинні товари й криптовалюти. Розроблено також кілька авторських кросових і відносних показників, але розраховуються вони винятково по внутрішніх алгоритмах компанії, і перевірити вірогідність графіків з Tradingwiew не вийде, тому такі контракти краще ігнорувати. Градація клієнтів по типу рахунку існує тільки для CFD трейдерів, що стосується бінарних опціонів Binary, усі клієнти мають рівні умови, що для когось є перевагою, а для когось – недоліком, залежно від звичної суми балансу. Крім популярних систем онлайн-розрахунків використовуються також досить екзотичні, у тому числі криптовалютні гаманці BTC, ETH і LTC.

Компанія компенсує комісії під час поповнення балансу, але для виведення необхідно самостійно покрити вартість послуг платіжної системи, тому перед тим, як зареєструвати рахунок, ознайомтеся з умовами висновку для кожної валюти і виберіть саме ту, відсотки по якій будуть вище, з урахуванням витрат на банківську конверсію.

Види опціонів

Для отримання прибутку від торгівлі бінарними опціонами клієнт може використовувати кілька видів контрактів:

  1. «Вгору/Униз»: ці опціони дають можливість заробити на правильному прогнозі росту або падінні цін («Підвищення/Падіння») і строків завершення контракту: вище або нижче заданого бар’єра («Вище/Нижче»);
  2. «Дотик/Немає дотику»: у цьому випадку трейдерові необхідно спрогнозувати, чи торкнеться ринок вказаного бар’єра ціни протягом усього періоду поточного контракту;
  3. «Усередині/ Поза»: контракт на визначення меж ціни на базовий актив у період дії БО (чи залишиться ціна в зазначених трейдером рамках або вийде за один з бар’єрів хоча б раз у будь-який момент дії контракту) і контракт на завершення: чи залишаться котирування у встановлених в момент експірації або вийдуть за їхні межі;
  4. Азіатські контракти (тільки для індексів волатильності): закриється контракт вище або нижче середньої ціни;
  5. Цифрові контракти (тільки для індексів волатильності): прогноз значення останнього десяткового спот-котирування − чи буде остання десяткова перебувати вище або нижче прогнозованого бар’єра, парною або непарною буде цифра після останнього тику або ж трейдер може спробувати дати точний прогноз числового значення останньої десяткової (у більшості випадків – лотерея).

Торгові платформи Binary

Рішення впровадження відразу двох, нічим крім дизайну не відмінних web-платформ, компанією Binary, є як мінімум дивним. Відмінності у функціоналі між терміналом Web Trader від Interactive Brokers і Smart Trader (назва розроблювача скрізь різна, тому із упевненістю говорити не доводиться) ефемерні, і помітні тільки під час детального аналізу.

  • SmartTrader – термінал більш адаптивний. Присутня можливість мультивіконного режиму. Інтегровано понад 130 інструментів з котируваннями від Tradingwiew, а також базовий для браузерних платформ набір технічних і графічних індикаторів.
  • Web Trader – класична онлайн-платформа. Зовні практично не налаштовується, зате з великою кількістю торговельних інструментів. Саме через неї реалізовані внутрішні графіки компанії, що будуються на підставі волатильності й відношення вартості активів.

Також, «розроблено» мобільний додаток, який функціонально повністю дублює Web Trader, але чомусь одержав окрему назву: «Tick Trade»..

Відгуки про Binary: обман чи ні?

Говорити про те, що компанія, яка діє протягом такого тривалого строку й регульована одночасно таким числом фінансових організацій, − шахраї, як мінімум несерйозно. Всерйоз побоюватися шахрайства з боку брокера відносно трейдерів, звичайно, не варто, однак негативні відгуки все-таки зустрічаються досить часто, і головний «камінь спотикання» — індекси волатильності:

Нескладно знайти обговорення на тематичних інтернет-ресурсах на тему «Binary: шахрайство чи ні» з гарячими дискусіями, які ведуться інтернет-користувачами навколо цієї компанії:

Також, зустрічаються скарги на складність процедури реєстрації та бездіяльність служби підтримки.

Таким чином, якщо ви торгуєте довгостроковими стратегіями, і проблеми з швидкодією торгового терміналу вас не лякають, то Binary — це непоганий вибір, з огляду на серйозний рівень регуляції і прийнятні торгові умови.

2 thoughts on “Binary.com

  1. Все б добре, якби не моя англійська. Дуже хочеться його швидше підтягти, щоб не сидіти постійно з перекладачем і не витрачати стільки часу на навчання. А так хоч добре, що є демо рахунок. Цього і то не у всіх брокерів можна знайти.

    1. Зараз цим уже нікого не здивуєш. У всіх брокерів вже є можливість відкрити деморахунок і безкоштовно навчитися…

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *