Expert Option – огляд популярного брокера

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2014
Юрисдикція
головній офіс на о. Сент-Вінсент і Гренадіни, 1510 Кінґстаун, офіс 305.
Регулятор
VFSC і ЦРВФР (TSRF RU 0395 AA Vv0084)
Платформа
ExpertOption (ексклюзивна розробка)
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Яндекс.Деньги, WebMoney, Skrill, Neteller, Bank Wire, UnionPay, платежі через SMS
Min депозит
50$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
96%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, аналітика, статті
Проста реєстрація
Достатньо @ чи акаунта в ,
Бонуси
50%

Добре відома в Європі компанія Expert Option заслужила повагу серед спільноти трейдерів непоганим рівнем сервісу, наявністю декількох програмних платформ і вигідними умовами торгівлі. Контроль над роботою цієї компанії проводиться організаціями ЦРВФР і VFSC (Вануату), що дозволяє трейдерам довіряти цій фірмі й бути впевненими в тому, що бізнес-операції компанії знаходяться під контролем відповідних наглядових органів.

Огляд торгівлі бінарними опціонами з брокером Expert Option

Торгові умови й інструменти

Трейдерам пропонується висока прибутковість і велика кількість аналітичних інструментів: починаючи від інструментів для технічного аналізу і закінчуючи відеооглядами ринку. Усі клієнти забезпечуються доступом до довідкової інформації й аналітичним матеріалам.

Брокер Expert Option пропонує всім трейдерам максимально розширений арсенал інструментів, які можна знайти в торговельному терміналі. Серед доступних активів представлені основні пари валют, що торгуються, великий перелік акцій відомих компаній, а також сировинні ресурси.

Торгові інструменти Expert Option

Надаються торгові сигнали. На офіційному сайті Expertoption.com також є опція соціальної торгівлі. Ви будете в реальному часі одержувати повідомлення про дії інших трейдерів і зможете коректувати власну стратегію залежно від того, як поводяться інші клієнти компанії.

Види опціонів

Арсенал опціонів невеликий. Торговельна платформа розроблена з урахуванням вимог середньостатистичних трейдерів, а тому пропонується тільки стандартний опціон «Вище/Нижче». Є базова можливість налаштування угоди, але жодних складно налаштованих угод ви тут не відкриєте.

Багатьом трейдерам подобається відсутність широкого різноманіття опцій. Тут можна почати працювати без проходження навчання користування платформою. Ветерани можуть скористатися невеликим набором графічних інструментів. Для зручності спостереження за ціною налаштовуйте вид графіка, малюйте лінії підтримки й опору й включайте індикатори.

Рекомендовані стратегії

У розділі «Аналітика» до вашої уваги запропоновано набір ринкових оглядів, у яких описуються останні зміни на ринку. Серед навчальних матеріалів є чимало добрих порад, але ви завжди можете просто вдатися до допомоги автоматичних сигналів-трендів. Для цього потрібно відкрити відповідне вікно в терміналі.

Навчальні матеріали Expert Option з торгівлі бінарними опціонами

Наявність широкого асортименту індикаторів дозволяє використовувати будь-які методики технічного аналізу для підвищення ефективності торгівлі. Платформа забезпечує трейдерів усім необхідним.

Про торгову платформу

Для ефективної роботи з бінарними опціонами Expert Option пропонує скористатися можливостями унікальної програмної платформи, що працює відразу на кількох операційних системах. Доступ до термыналу відкритий з офіційного вебсайту, за допомогою спеціальної програми для персонального ПК або ж мобільного додатку, розробленого для Android і iOS. Усі функції інтерфейсу доступні користувачеві незалежно від обладнання, з якого здійснюється торгівля.

Торгова платформа Expert Option

Платформа оснащена всіма необхідними інструментами для трейдингу, включаючи індикатори, графічні інструменти для розмітки графіка, панель історії угод, відображення соціальної торгівлі, поточні тренди й багато чого іншого.

Інтерфейс і функціонал торгового терміналу Expert Option

Графік теж можна налаштувати під себе. Вибирайте з декількох типів розкладки екрану, видів графіка й набору відображуваних графічних елементів. Сама платформа працює швидко й без програмних помилок.

Демо-рахунок

Демо-рахунок має необмежений термін дії та віртуальний депозит $10000.

Відгуки трейдерів. Обман чи ні?

Відгуки про Expert Option варіюються від різко негативних до вкрай позитивних. Є чимало відверто рекламних коментарів, але й чимало негативу. Брокер робить ставку на активне просування в інтернеті, а тому частина відгуків явно замовлена, але й усім підряд негативним відгукам вірити не варто. От приклади типових негативних коментарів:

Негативные отзывы русских трейдеров про Expert Option

Хоча багато трейдерів стурбовані можливістю брокера змінювати прибутковість по угодах, в цілому ситуація «рівна». Популярність бренду в співтоваристві трейдерів беззаперечна, але ані надмірного ентузіазму, ані яскраво вираженої нелюбові до нього ніхто не відчуває. При цьому абсолютна більшість хвалить саме роботу торгового терміналу і високу якість обслуговування.

Положительные отзывы о брокере Expert Option

З приводу виведення коштів мало відвертих скарг, що для нашої індустрії є дуже добрим знаком. Терміни обробки заявок на виведення зазвичай укладаються в 3-10 днів.

Аналіз відгуків про Expert Option в англомовних спільнотах трейдерів

А от у англомовному сегменті негатив зустрічається, мабуть, частіше, ніж в російськомовному трейдинг-ком’юніті. Більшість скарг сконцентровані саме навколо проблем з виведенням коштів:

Самар, 02/02/2018, 20:54

«Привіт, я хотів би попередити вас, хлопці — уникайте Expert Option, тому що він сповнений шахраїв і роботизованих активів, через які в кінці торгівлі ви втрачаєте гроші … і ще одна річ: всі позитивні коментарі, які ви бачите — це люди, які рекламують Expert Option… усі ці відгуки — підробка… уникайте цього брокера… ви втратите свої гроші».

Саміул Алам, 06/12/2017, 9:48
«Привіт всім, мене звати Самуїл Алам, я почав торгувати на Expert Option з 1 серпня 2017, сьогодні 6 грудня 2017. Я запросив виведення коштів на мою дебетову карту, вони прийняли запит, але кошти все ще не надійшли на мій банківський рахунок. Після того, як я зв’язався з ними, вони підтвердили мій АРН-номер 24558136621228500. Сказали: йдіть до банку і отримайте від нього підтвердження в письмовій формі, що ви не отримували гроші. Я відвідав мій банк, менеджер підтвердив, що транзакції на мій АРН-номер немає, менеджер банку надав письмове запевнення, яке я і надіслав до Expert Option, вони відповіли, що не можуть прийняти цей документ, дайте інший документ…
Щоразу вони затягують час, і я втратив INR RS 1,85,000. Я все ще не отримав мої гроші, тому я прошу всіх, будь ласка, не втрачайте свої час і гроші, вони шахраї. Дякую».

Зрозуміло, позитивні відгуки теж зустрічаються, проте всі вони — як на підбір: брокер в усьому ідеальний, а якщо і є в нього якісь недоліки, то ніхто про них не знає.


Райан
18 травня 2018 о 6:53 ранку
«Мені сподобався брокер. На мій погляд, це непоганий брокер, платформа досить зручна, функціонал широкий. Я був приємно здивований».
Платон
13 травня 2018 о 2:03 вечора
«У мене дійсно позитивна думка про цього брокера. Я працюю з ним уже давно, і поки я цілком задоволений результатами. У процесі немає проблем — все насправді відмінно працює і приносить хороші гроші!!!»
Тоан V
24 квітня 2018 о 2:27 вечора
«Хороший брокер, працював з Expert Option з минулого року. Дійсно, подобається їх соціальний трейдинг. Отримав сьогодні свої гроші».

Рекомендації

Чи варто вам торгувати на цій платформі? Якщо пріоритетами для вас є швидкий сервіс і зручний у використанні термінал, то співпраця з брокером Expert Option залишить у вас самі лише приємні враження. Втім, відгуки про непостійні відсотки прибутковості і затягування виплат можуть насторожити найакуратніших трейдерів.

2 thoughts on “Expert Option

  1. Дуже подобається, що просто й швидко можна почати торгувати, минаючи довгу й нудну реєстрацію. Завядки синхронізаціїз популярніми соцмережами, де більшість вже мають акаунти, вхід на платформу здійснюється дуже легко. Звичайно, верифікації не уникнути, але я й не маю нічого проти — було б гірше, як би можна було вивести мої гроші, зламавши мій акаунт.
    А от що можна без зайвих рухів увійти на платформу та протестувати, чи зручний термінал — це круто. Власне, так я тут і відкрив рахунок.
    Не скажу, що торгую дуже часто (більше подобається інша платформа), але акаунт маю.

  2. Такой себе середнячок я бы сказал, потому что есть много других брокеров бинарных опционов, у которых условия для старта для новичков получше будут.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *