Огляд брокера Finmax

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2015
Юрисдикція
Кіпр
Регулятор
ЦРОФР
Платформа
FinMax.com (ексклюзивна розробка)
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Maestro, Яндекс.Деньги, Qiwi, WebMoney, Гаманець Елекснет, Деньги@Mail.Ru, Robokassa
Min депозит
10$
Min ставка
5$
Експірації
Прибутковість
90%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, книги, FAQ,
Проста реєстрація
Достатньо
Бонуси
100%

Зареєстрований в 2014 році в Нікосії брокер бінарних опціонів Finmax по праву вважається однією з найперспективніших брокерських компаній. Регуляція стандартна – ЦРВФР, імовірно, причина в тому, що серйозніші регулятори не розглядають компанії, що діють на ринку менше 5 років. Передбачена розширена класифікація користувачів на 5 груп:

Типи акаунтів трейдерів в FinMax

Верифікація акаунту, де-юре, не потрібна, але, де-факто, діють досить тверді обмеження по фінансових операціях, а надати документи вас попросять під час першого ж запиту на виведення, обґрунтовуючи це необхідністю ідентифікації особи.

Платформа Finmax

Саме в цього брокера термінал від Spotoption найчіткіше показує свої сильні й слабкі сторони. Торговельний термінал Finmax найзручніший, спритний, налаштовується, але при цьому, найобмеженіший в інструментах торгівлі і технічних індикаторах, яких усього 5. Тому, якщо ви торгуєте за стратегіями, які передбачають використання чогось крім MA, RSI, ABW і BB, то доведеться використовувати сторонні графіки для технічного аналізу.

Торгова платформа FinMax

Переваги й недоліки Finmax

Практично будь-яка перевага описуваного брокера має своє «але», тому сильні й слабкі сторони компанії дуже зручно представити у вигляді одного списку:

 • Розширена система параметрів експірації контракту, але інструментів для торгівлі трішки більше 60;
 • Одні з найвищих відсотків виплат на ринку: 75-88%, але тільки для певних інструментів, та й ставки виплат по криптовалютах у вихідні дні знижуються дуже сильно, аж до 60% на опціон.
 • Якісна й оперативна стрічка новин і аналітики, а також повна програма навчання (вебінари, індивідуальні заняття, стратегії, фото- й відеоматеріали), але повною мірою вони доступні тільки користувачам з високим депозитом і статусом акаунту, а те, що пропонується клієнтам з невисоким балансом, і без Фінмаксу знає кожен новачок.
 • Дуже зручний сервіс копіювання угод і напівавтоматичної торгівлі, але джерелом сигналів є не трейдери, а «експерти» компанії. А як усі знають, передача депозиту особі, зацікавленій в його зливанні, завжди приводить до надприбутків (ні).
 • Регулярне нарахування фрібет бонусів, але повністю безкоштовний тільки перший, а всі інші страхують не більше 25% ставки..

Огляд 4 кращих стратегій

На відміну від більшості брокерів бінарних опціонів, в інформаційній базі Finmax представлені дійсно варті системи технічного аналізу. Нижче описано 4 найцікавіші та найпростіші з них:

 1. «Поглинання»;
 2. Ковзна середня;
 3. «Коридор»;
 4. «Золоте око».

«Поглинання»

Свічкова модель «Поглинання» складається із двох свічок, одна з яких перекриває й указує на зміну тренду. Угоди відкриваються по тренду після формування шести свічок. Орієнтуємося на 30-хвилинні таймфрейми.

Торгова стратегія «Поглинання» для бінарних опціонів на Finmax

«Ковзні середні»

Виставляємо час експірації від восьми годин. Дивимося на графік H4, вишиковуємо ковзні середні 200 і 14. Якщо SMA 14 знаходяться нижче ЕМА 200, то відкриваємо на зниження (і навпаки).

Торгова стратегія «Ковзні середні» для бінарних опціонів на Finmax

«У ціновому каналі»

Відкриватися після пробою коридору.

Торгова стратегія «У ціновому каналі» для бінарних опціонів на Finmax

«Золоте око»

Торгівля на 30 хвилин з переглядом 5-хвилинного графіка.

Торгова стратегія «Золоте око» для бінарних опціонів на Finmax

Демо-рахунок Finmax, хоч і нетривалий, але все-таки дозволяє протестувати певні стратегії на «живих» котируваннях. Не варто нехтувати такою можливістю.

Додаткові послуги й бонуси

На перший контракт після реєстрації поширюється акція повернення коштів. Безризикова угода може бути на велику суму, до 500 USD. У випадку програшу гроші автоматично повертаються без звернення до служби підтримки. При виграші дістанете прибуток майже до ста відсотків. Ще простий спосіб збільшити депозит на 25% − поповнення рахунку на 100 USD. Важливі безкоштовні функції:

 1. На перший контракт після реєстрації поширюється акція повернення коштів. Безризикова угода може бути на суму до 500 USD. Ключове слово – «до».
 2. На перше поповнення діє бонус, у розмірі 25%. Сума додаткових коштів, як і весь прибуток може бути безперешкодно виведена при дотриманні умов відіграшу. І це той самий випадок, коли 25% >100%, пропонованих іншими брокерами.
 3. Також, на сайті Finmax вказаний стандартний 100% бонус на перший депозит, але при натисканні на кнопку акції випливає перенапрямок на головну сторінку, тому однозначних висновків про актуальність пропозиції зробити неможливо.

Відгуки про Finmax: обман чи ні?

Практично всі тематичні форуми і портали переповнені повними захоплення відгуками, які за своїм змістом часом межують з відвертою рекламою з розряду: «Фінмакс змінив моє життя».
Відгуки російських трейдерів про торгівлю на Фінмакс
Позитивні відгуки про Finmax
Орієнтуватися на такі відгуки, звісно, не має жодного сенсу. Підозріло, що поряд з множинними розповідями про те, як у клієнтів мало не грижа розсмокталася від торгових умов Finmax, неможливо знайти жодного негативного відгуку. Мимоволі складається враження, що компанії простіше заплатити за видалення негативних відгуків, ніж відповісти на них.

Відгуки європейських трейдерів

Що характерно, в англомовному сегменті спостерігається аналогічна картина:

Аналіз відгуків на англійській мові про торгівлю на Finmaх

Ахмед
09.26.2016 р., 15:16

«Дуже хороша компанія, стартував тут два місяці тому з мінімуму в 250 доларів. Вже зробив 2000 доларів. Дуже хороша система зняття коштів; через 10 годин після запиту на зняття коштів гроші були виведені на мою дебетову карту.»

Майк
09.27.2016 р., 15:55

«Хлопці, хтось вже зробив вдалий бізнес з фінмакс?»

Макс
10.07.2016 р., 17:17

«Я. Позавчора я вивів гроші зі свого рахунку в фінмакс на гаманець webmoney. На трансфер пішло 2 дня.
Я не хочу робити жодних припущень, але після успішного виведення коштів я став довіряти цьому сайту ще більше»

Блок
11.01.2016 р., 11:52

«Дуже хороший сайт для такого новачка, як я. Мені подобається торгувати час від часу, це моє хобі. Поклав на фінмакс місяць тому 500 доларів, і зараз у мене близько 3000.
Соціальний трейдинг назавжди!»

Николас
11.07.2016 р., 10:02

«Я почав торгувати на фінмакс з моменту його створення в 2015 році. Цей брокер ніколи не розчаровував мене, надаючи великі шанси для торгівлі та заробітку.
Щомісяця я виводжу гроші на мою карту. Найменша сума становила 2000 доларів»

Марко
07.12.2017 р., 13:47

«Неймовірно, 100% коментарів підробка !!!
Як ви можете торгувати з 2015 року ?? Коли вони вийшли на ринок в 2016 році!»

Очевидно одне: маркетологи компанії працюють на совість. Чи можна довіряти брокеру? Скоріше так ніж ні. Адже посудіть самі — будь Фінмакс шахраєм, потік негативу був би істотнішим, і приховати всі негативні відгуки було б куди складніше. Зрозуміло, брокер далеко не такий святий, як можна подумати, читаючи коментарі, але і смертних гріхів на ньому, схоже, теж немає.

3 thoughts on “FinMax

 1. Я после просмотра презентации этой компании сразу открыл счёт у брокера. Более надёжного брокера бинарных опционов судя по описанию, не встречал еще. Для меня это всегда стояло на первом месте. Пусть в рейтинге и не стоит на первом месте, но зато по надёжности точно входит в тройку лучших. Понравилось то, что даже менеджеры компании не имеют доступ к кабинету клиента.

 2. Ну на счёт доходности в 90 процентов — это они конечно немного преувеличили, потому что максимум, если 70 будет, то уже хорошо. А в целом брокер нормальный.

  1. 70% — немлохо я вам скажу, поэтому можно не расстраиваться. Главное дают эти 70 процентов заработать))

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *