Grand Capital – відгуки та огляд популярного брокера

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2006
Юрисдикція
головний офіс на о. Сент-Вінсент і Гренадіни, за адресою 1510 Кінгстаун, офіс 305
Регулятор
FinaCom (від 15.01.2016)
Платформа
WebTrader / MetaTrader 4
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Яндекс.Деньги, WebMoney, Skrill, Neteller, Bank Wire, UnionPay, платежі через SMS
Min депозит
10$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
86%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, стріми, навчальний центр, очна освіта
Проста реєстрація
Достатньо @ і або акаунта в , , , ,
Бонуси
40%

Давно відомий у нашій індустрії брокер Grand Capital добре відомий широкому колу трейдерів своїм великим асортиментами фінансових продуктів і цікавими умовами співпраці. Діяльність компанії знаходиться під наглядом міжнародної організації Finacom, що забезпечує контроль над роботою брокерів, які пропонують різні типи продуктів, включаючи бінарні опціони або доступ до ринку Форекс. Уже не перший рік бінарні опціони Grand Capital вважаються орієнтиром для роботи тисяч активних інвесторів в Україні.

Бінарні опціони від брокера Grand Capital

Торгові умови й інструменти

Прибутковість порівняно невисока й обмежена верхньою межею в 86%. Брокерська компанія Grand Capital пропонує оптимальні умови для оперативного трейдингу й можливість швидкого доступу до терміналу з будь-якого обладнання. Залежно від використовуваного типу терміналу змінюються й доступні трейдеру аналітичні інструменти.

Торгові інструменти Grand Capital
Пропонується кілька незвичайних функцій, до яких відносяться дострокове завершення угоди, спеціальна акція для активних «День безризикової торгівлі» і тонке налаштування опціону. Серед доступних активів більше 30 найменувань, включаючи традиційні валютні пари, кілька типів CFD і ряд сировинних ресурсів. Процес торгівлі максимально спрощений і дозволяє прискорити процес навчання.

Зайти в особистий кабінет Grand Capital і оперативно перевірити деталі акаунту можна за адресою lk.grandcapital.ru. Тут представлені дані по фінансах і доступних фінансових продуктах.

Виды опціонів

Усього пропонується 4 типи опціонів, кожний з яких має свої переваги:

  • Стандартний опціон «Вище/Нижче». Працює дострокове завершення.
  • Два дотики. Необхідно визначити точний ціновий канал, у межах якого буде рухатися актив після експірації. Можна завершити достроково.
  • Опціон на пробій. Потрібно визначити певну ціну, після проходження якої актив уже не повернеться до значення вище або нижче залежно від типу контракту. Можна завершити достроково.

Залежно від того, якому стилю аналізу ви віддаєте перевагу, можна підібрати той опціон, який буде найпростіше спрогнозувати з урахуванням аналітичних прийомів, що використовуються.

Рекомендовані стратегії

Тим клієнтам, кому потрібна підтримка від професіоналів, брокер Grand Capital пропонує найактивнішим звернути пильну увагу на спеціальні торговельні сигнали. Під час роботи в онлайн платформі потрібно натиснути на відповідну кнопку в правій частині екрану. Після цього виїде спеціальне вікно, у якому відображаються поточні торговельні сигнали.

Торгові сигнали Grand Capital

Рекомендуємо перевіряти сигнали за допомогою стандартних методів технічного аналізу. Під час роботи з терміналом MT4 ви можете скачати будь-яку звичну вам торговельну систему.

Про торгову платформу

Для роботи доступний термінал Webtrader. Цей ексклюзивний термінал може бути відкритий прямо на офіційному сайті Grand Capital. У терміналі є все необхідне для швидкої торгівлі. Веб-інтерфейс точно не стане причиною здивування, тут усе має свою мету. Є історія угод, вікно торговельних сигналів, а також ряд інших функцій для управління акаунтом.

 

Торгова платформа Grand Capital

Прихильникам технічного аналізу краще скористатися стандартним терміналом MT4, який можна скачати на сайті Гранд Капітал. Можна також використовувати мобільні додатки для операційних систем переносних девайсів Android і ios. Ви зможете продовжувати роботу на своєму улюбленому мобільному пристрої, де б ви не знаходилися.

Функції торгової платформи Grand Capital

Відгуки трейдерів. Обман чи ні?

Відгуки про компанію Grand Capital переважно негативні. За тривалу й наповнену подіями історію компанія створила чимало можливостей для заробітку, але й попсувала відносини з великою кількістю клієнтів, що майже неминуче під час роботи в цій індустрії. Серед негативних коментарів можна зустріти такі:

Відгуки російських трейдерів про Grand Capital

Є, звичайно, і позитивні коментарі, але вони зустрічаються рідше. На деяких форумах можна відшукати виключно рекламні повідомлення. Після швидкого аналізу може здатися, що цей брокер зовсім не в фаворі у російських трейдерів, але реальна картина трохи рівніше. Наявність певних проблем (затримки виведення і збої веб-терміналу) усвідомлюють всі, але і наявність переваг(багатоплатформовий термінал і хороші умови для трейдингу) також визнають охоче, більш того — навіть висловлюють несхвалення на адресу відверто обвинувальних відгуків:

Позитивні відгуки про Grand Capital

Аналіз відгуків про Grand Capital в англомовному сегменті

В англомовній спільноті трейдерів картина приблизно така сама: переважає негатив.

Негативні відгуки про Grand Capital в англомовному сегменті

HTS, опубліковано 6 місяців тому

«Бережіться Grand Capital! Це ШАХРАЙ, БРЕХУН, ВІДМОРОЗОК та ГОЛОДНА СОБАКА. Їх співробітник сказав мені, що виведення грошей займає 3 дні, але після 3-х днів мій запит на зняття всього лише $100 ніде не відстекжувався. Це показує мені, що GrandCapital настільки відчайдушні, що вдавляться навіть за таку невелику суму. Тепер вони не відповідають на мої листи. Сподіваюсь, на усіх шахраїв з GrandCapital чекають трагічні наслідки і гірші результати їх собачого життія, поки вони не повернуть всі мої кошти».

Негативні відгуки про Grand Capital англійською мовою

Мохіт Верма, Індія. Торговий рахунок № 5XXXX3
Неділя, 22 січня 2017
«У Grand Capital найгірша технічна підтримка. Після відправлення запиту на виведення коштів, ви будете чекати свої кошти через 3 дня. Але на третій день вони відхилять ваш запит, вказавши на правило номер 3.1.2, де говориться: «Ви не можете знімати гроші під час активних операцій, навіть при наявності достатньої маржі». Вони що, хочуть, щоб клієнт закрив усі угоди і чекав три дні без торгівлі, поки не здійсниться зняття? Як це можливо?? Лол, це не брокер, а блазень якийсь, вони просто не повертають гроші. Відстій, нікому не раджу торгувати у них, якщо ви хочете швидко виводити свої кошти».

В позитивних відгуках трейдери хвалять вигідні умови торгівлі та високу прибутковість опціонів:

Позитивні відгуки про Grand Capital в англомовному сегменті

Антоніос Саввідіс з Греції, 7 жовтня2015
«Бінарні опціони приносять мені в 5 разів більше грошей, ніж я отримував від стандартного Форексу. Основною перевагою є відсутність спредів і комісій за відкриття ордера. Скальпинг навіть порівнювати не можна з потенційним прибутком від торгівлі бінарними опціонами».

А от дивовижний приклад — трейдери злагоджено, натхненно і без повторів хвалять брокера, причому, кожен наступний коментар розкриває все нові й нові переваги Grand Capital.

Позитивні відгуки про Grand Capital англійською мовою

Даріо Сіціліано
Оцінка: 4,0
«Надійна і стабільна торгова платформа
Їх торгова платформа — перевірений і відомий простотою використання термінал»

Джон Кьюроз Грасиа
Оцінка: 4,0
«Доступні вимоги до відкриття рахунку
Ви можете відкрити реальний торгівельний рахунок всього за $10»

Джай Сохаі
Оцінка: 4,0
«Високі бонуси для нових трейдерів
Вони пропонують дуже щедрий бонус»

Брок Гроуз
Оцінка: 5,0
«Більше 300 різних типів інструментів
Вони мають широке охоплення ринків»

Консенсус спільноти трейдерів зводиться до того, що кожен вирішує для себе, чи варто йому торгувати у брокера, у якого з регуляторів — тільки FinaCom. Позитивні сторони у компанії, безсумнівно, є, але відгуки про проблеми з виведенням коштів дещо насторожують.

3 thoughts on “Grand Capital

  1. Як бачу, в буржунеті репутація в ГК гірше, ніж в країнах СНД. Схоже, там маркетологи гірше працюють)))
    А так цікаво було почитати, що пишуть в Гейропі про брокерів.

    1. все ж трейдери самі вибирають!

  2. Да нормальный брокер вполне. Просто сейчас их появилось очень много и это во многом усложняет выбор, особенно, когда у тебя нет большого опыта.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *