Всесвітньо відомий брокер IQ Option

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2013
Юрисдикція
Сейшельскі острови
Регулятор
CySEC
Платформа
IQ Option
Виведення / внесення коштів
Visa, Mastercard, Maestro, WebMoney, Skrill, Neteller
Min депозит
10$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
91%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, FAQ
Проста реєстрація
Достатньо @ чи акаунта в
Бонуси
100%

Британський брокер бінарних опціонів IQ Option, який почав свою діяльність у 2013 році, лише за кілька років встиг здобути широку аудиторію трейдерів, як в Україні та країнах СНД, так і в багатьох країнах Європи і Азії. Головною перевагою брокера можна вважати регуляцію від наднадійної фінансової організації – CySEC. Такою ліцензією можуть похвалитися не всі брокери повного циклу, не кажучи вже виключно про бінарні опціони.

Суб’єктивно, IQ Option пропонує чи не найкращі умови для торгівлі.

Торгові умови IQ Option

На відміну від багатьох представників ринку IQ Option надає можливість копіювання угод трейдерів і навіть ПАММ-інвестування, що дозволяє не лише автоматизувати отримання прибутку, а й заробити додаткові кошти на комісії інвесторів.
А крім того:

 • Повідомлення від компанії про періоди підвищеної волатильності, новини і публікації реалізовані безпосередньо в торговому терміналі, що дуже зручно;
 • 48 торгових інструментів для торгівлі бінарними опціонами;

 • Для хвилинних опціонів коефіцієнти досить високі (в середньому 85%), але вони досить серйозно падають навіть на середньострокових експіраціях;
 • 5 способів внесення/виведення коштів з рахунку IQ Option;

 • На торгівлю криптовалютою поширюється комісія. 2,9% вдень і в середньому 0,07% вночі;
 • Стандартний набір можливих валют рахунку USD/EUR/RUB.

Види опціонів IQ Option

Клієнтам британського брокера доступні лише класичні Call/Put контракти, щоправда, з однією особливістю. У режимі «Digital» можна отримувати прибуток не лише від результату, але й від обсягу пройдених ціною пунктів.

Крім того, відкрита позиція може бути достроково закрита до експірації або кілька разів продовжена. В такому випадку прибуток також розраховується за принципом CFD-контракту. Модифікації ордера доступні лише в «Digital»-режимі.

Торгова платформа IQ Option

Термінал IQ Option став одним з перших вдалих прикладів самописного софту. Чинна на 2018 рік платформа є вже другою, новою версією IQ Option платформи.

З функціоналу софту варто відзначити:

 • Збереження активних налаштувань кожного робочого активу в портфоліо;
 • Режим мультиекрану, який вміщує до 9 вікон графіків;
 • Понад 30 графічних і технічних індикаторів з поясненням принципу їх роботи;
 • Фінансові операції і зв’язок з підтримкою доступні безпосередньо з торгового вікна;
 • Інформаційні блоки з аналітикою, новинами і відеонавчанням;
 • Клієнтам із понад трьома тисячами доларів на балансі присвоюється статус VIP, який означає підвищення відсотків прибутковості активів, послуги особистого менеджера та просунутий рівень програми навчання.

Термінал перекладено 14 мовами із впровадженим гідом по інтерфейсу.

Навчання та демо-рахунок IQ Option

Програма навчання добре опрацьована і перекладена більш ніж 10 мовами. Представлено текстові та відеоматеріали, але найголовніше – архів котирувань, на яких можна протестувати отримані знання та стратегії.

Також на офіційному сайті IQ Option доступна оновлювана стрічка новин та аналітики, яка може (і має) використовуватись трейдерами, особливо початківцями, для фундаментального аналізу.
Демо-рахунок активується автоматично на необмежену кількість часу. Сума депозиту – 10 тисяч віртуальних доларів. Торгувати можна лише 13-ма валютними парами.

Партнерська програма IQ Option

Реферальна система побудована на RevShare-моделі, передбачає 50-ти відсоткові відрахування партнеру за весь час торгівлі наведеного трейдера. Компанія надає повний комплект універсальних промо-матеріалів і посилань. В особистому кабінеті реалізовані інформативні статистичні блоки. Зароблені кошти виводяться автоматично, без комісій, через будь-яку доступну платформу.

Нагороди та відгуки про IQ Option. Афера чи ні?

Брокер бінарних опціонів IQ Option є лауреатом 13-ти міжнародних премій, більшість з яких за торгову платформу.

Щодо відгуків, то IQ Option є чи не головною жертвою антиреклами в рунеті. Відгуки про те, що компанія не виводить гроші, з’являються чи не занадто часто. Однак моніторинг претензій на сайті організації-регулятора не дає жодних результатів, а значить обґрунтованих претензій на адресу компанії не надходило. Упускаючи відверто радикальні висловлювання, з розряду «IQ Option – шахрай», основний негатив сконцентровано навколо низьких відсотків виплат і затримок в роботі платформи.

Цікаво, що коментар про «карусель» повторюється на більшості російськомовних форумів — при тому, що діяльність брокера на території Росії заборонена з початку 2018-го року. Відразу варто обмовитися, що активність на форумах не дуже вже й скоротилася після заборони — причому, не лише в контексті негативного фідбеку, а й в плані позитивних відгуків. Це значить, що блокування не дуже вплинуло на кількість активних трейдерів на платформі.
Підкуповує активність представників компанії, які відповідають і аргументують свою позицію практично на кожен негативний коментар.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *