Огляд брокера Migesco

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2012
Юрисдикція
Велика Британия
Регулятор
ЦРВФР
Платформа
Tradologic Platform
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Maestro, Яндекс.Деньги, Qiwi, WebMoney, Гаманець Елекснет, Деньги@Mail.Ru, Robokassa
Min депозит
5$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
88%
Демо-рахунок
Навчання
Статті, аналітика, FAQ, покрокові інструкції
Проста реєстрація
Достатньо @ і
Бонуси
90%

Компанія Migesco – брокер бінарних опціонів, який управляється компанією Optima Capital Ltd, що базується у Великобританії. Але при цьому знову ж юридичні адреси розташовані в офшорних зонах: Кіпр і Сент-Вінсент і Гренадини.

А той факт, що компанія укладає договори на фінансовий супровід угод сама із собою, нічого крім підозри не викликає.

Регуляція ЦРВФ теж не додає довіри до компанії. Але той факт, що Migesco пропрацювала 6 років без нарікань і фігурування у фінансових скандалах, дозволяє закрити очі на плутанину й недоліки в організаційній документації.

Види опціонів Migesco

Компанія пропонує своїм клієнтам три стандартні види опціонів зі звичною системою реалізації.

«Вище/Нижче»

Ураховується розташування ціни на момент експірації стосовно відправної точки.

«Коридор»

Прогноз на вихід/не вихід, котирувань за межі торговельного діапазону, який установлюється брокером для кожного конкретного опціону. Відсоток виплат, звісно, обернено пропорційний кількості базисних пунктів між верхньою й нижньою межею коридору.

«Дотик»

Однойменну дію повинна/не повинна зробити ціна по відношенню до встановлених брокером лімітів.
Доволі широкий діапазон налаштування часу експірації (від 30 секунд, до декількох місяців). Прибутковість бінарних опціонів Migesco середня, по-іншому не скажеш (70 — 85).

Торгова платформа

Торгова платформа Migesco була створена одним з найвідоміших постачальників ПО – компанією Tradologic. Термінал, хоч і реалізований у браузері, але при цьому дуже добре виконує угоди і буквально переповнений технічними індикаторами й графічними елементами. При цьому клієнт може використовувати більше 250 активів. Крім того, платформа практично повністю дублює дизайн і функціонал відомої системи графіків від «Investing», яким користуються, без перебільшення, усі трейдери світу. Це, безумовно, дозволяє моментально адаптуватися до терміналу людям, які мають хоч якийсь досвід біржової торгівлі.

Котирування представлені дуже серйозною конторою – «Tradingwiew». У їхній точності сумніватися точно не доводиться. Як би не хотілося причепитися, але потрібно констатувати, що в плані торговельної платформи в Migesco усе в повному порядку. Хіба що вона статична і незмінна, але це справа смаку.

Навчання від Migesco

Для тих гравців, хто щойно прийшов на фінансові ринки, передбачена коротка покрокова інструкція, у якій розказані базові принципи біржової торгівлі.


Надано також кілька стандартних курсів з технічного та фундаментального аналізу, а також правила ризик-менеджменту й кілька простих стратегій. Загалом, до цього моменту все стандартно.
Але клієнтам надається можливість і серйознішого навчання за індивідуальною програмою, що залежить від рівня трейдера. Викладачі займаються лише з вами, за допомогою відеозв’язку.

  • Вартість базового курсу – 300 USD або 15000 RUB;
  • Вартість професійного курсу – 1000 USD або 50000 RUB.

Судити про якість програми й виправданості ціни без конкретної інформації досить складно. Але ціна відносно невисока, а можливість, безперечно, цікава.
Також, у якості методу альтернативного навчання, можна привести демо-рахунок Migesco, для доступу до якого, щоправда, необхідно внести мінімальний депозит на баланс.

Нагороди й відгуки трейдерів

Почнемо з нагород. На сайті компанії представлений великий перелік нагород і титулів:

Але, насправді, єдине, що із цього списку дійсно варто приймати до відома – відповідність міжнародним стандартам якості ISO. І навіть це досягнення сумнівне, оскільки знак якості зобов’язані одержати всі брокери бінарних опціонів, що здійснюють свою діяльність принаймні у двох державах. Що стосується нагород за програмне забезпечення, то вони заслужені, адже платформа дійсно чудова, але заслужені вони компанією Tradologic, і частка участі Migesco у цьому успіху навряд повинна сприйматися всерйоз.
Тепер про відгуки. Співвідношення позитивних і негативних відгуків приблизно 60/40 на користь схвальних. Якщо відкинути прихильників теорії змови, які вважають, що брокери «малюють» графіки, основна частка негативу сконцентрована на затримках під час виведення та на необґрунтованих блокуваннях акаунтів. У той же час досить багато позитивних відгуків про клієнтську підтримку і про торговельну платформу. От усього кілька прикладів:

У якості підсумку варто сказати, що плутанина в реєстраційній документації, досить посередній регулятор і агресивний маркетинг не дозволяють віднестися до цього брокера зі стовідсотковою довірою. Але при цьому очевидних переваг теж вистачає.

Рекомендації

Спробувати завести рахунок в Migesco, безумовно. варто, але починати з великих сум не варто, особливо в контексті великої кількості коментарів про затримки виведення. Мінімальний депозит усього 5 USD, тому спробувати торговельні можливості й механізми введення/виведення можна без особливого збитку для гаманця. А вже склавши власну думку, можна поповнювати баланс на комфортну для вас суму.

4 thoughts on “Migesco

  1. Брокер бинарных опционов, который скорее всего. что рассчитан только на новичков, потому что очень низкий размер минимального депозита.

  2. Одно время торговал у них, с выводом было нормально, но потом начала очень сильно тормозить платформа, было много проскальзываний. Сейчас не знаю, как и что. Торговал в 2017-м, но сейчас на Биномо, менять платформу не хочу.

    1. А чего не хотите? У них очень хорошая платформа и пользуется большим спросом. Знаю много трейдеров, которые только ради платформы открыли там счёт.

    2. Да это нормально, когда бывают тормоза, потому что нет ни одной платформы, которая бы работала стабильно и никогда вообще не глючила. Вопрос только насколько часто это происходило.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *