Брокер Олімп Трейд — торгівля бінарними опціонами

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2014
Юрисдикція
Сент-Вінсент і Гренадіни
Регулятор
FinaCom
Платформа
Olymp Trade
Виведення / внесення коштів
Visa, Mastercard; Електронні платіжні системи: Payments, QIWI Wallet, Yandex, WebMoney, Neteller, Skrill, FasaPay
Min депозит
10$
Min ставка
1$
Експірації
Прибутковість
80%
Демо-рахунок
Навчання
Статті, аналітика, вебінари, покрокові інструкції
Проста реєстрація
Достатньо @
Бонуси
100%

Читайте також:

Створений у 2014 році компанією Smartex International ltd, брокер бінарних опціонів Olymp Trade є одним з найпопулярніших фінансових посередників не лише на території Росії і СНД, а й в усьому світі. Юридично компанія зареєстрована в державі Сент-Вінсент і Гренадіни, але регулюється авторитетною комісією FinaCom (США). Категорія А, призначена регулятором, передбачає компенсацію до 20 тисяч USD, в разі, якщо брокер порушить свої фінансові зобов’язання, обумовлені користувацькою угодою.

Фінансовим агентом виступає кіпрський Wallford ltd. Брокер є лауреатом багатьох авторитетних міжнародних комісій.

Реєстрація доступна тільки повнолітнім особам з країн, в яких компанія здійснює діяльність. Передбачена форма швидкої реєстрації, проте верифікація облікового запису займає досить багато часу, і до її проходження, трейдер дуже сильно обтяжений обмеженнями.

Торговые условия в Олимп Трейд

Торгові можливості — це візитівка Olymp Trade. Крім різних видів контрактів, у тому числі й унікальних, слід відзначити можливість модифікації раніше відкритих опціонів, що дозволяють збільшити загальну прибутковість торгівлі.

 • Мінімальний депозит — 10 USD;
 • Мінімальний розмір угоди — 1 USD;
 • Ставки прибутковості трохи нижче середнього (в середньому 60-80%), на деякі види активів нижче, і це, мабуть, єдиний і найбільш відчутний недолік брокера. Можлива торгівля надприбутковими опціонами;
 • Способи внесення/виведення коштів;

 • Проведення щотижневих турнірів між трейдерами;
 • Дозволена робота з використанням роботів Олімп Трейд, а також копіювання угод сторонніх трейдерів;
 • Доступні більш ніж 80 активів, у тому числі — валютні пари, криптовалюта, індекси, сировинні товари та акції компаній.

Усі торгові умови можуть бути покращені при отриманні VIP-статусу аккаунта.

Види опціонів на Olymp Trade

 • Класичні. Доступні контракти типів «вище/нижче», «коридор» і «дотик» із заданими заздалегідь відсотками прибутковості.
 • Digital. Опціони зі страйк-ціною і можливістю продовження/дострокового закриття угоди. Прибуток від опціону залежить не лише від результату на момент експірації, а й від обсягу пройдених ціною пунктів.
 • Тимчасові. По суті, це класичні опціони, але з часом відкриття і експірації, які встановлюються брокером.
 • Відкладені угоди. Запозичений з CFD-торгівлі механізм, що дозволяє встановити бажані цінові рівні, від яких автоматично буде відкрито угоду в тому чи іншому напрямі.

Діапазон можливих експірацій досить вузький, і коливається від однієї хвилини до трьох годин. Можливості торгівлі довгостроковими контрактами немає. Перемикання між режимами опціонів можна здійснити безпосередньо з меню торгового терміналу.

Торгова платформа Олімп Трейд

Термінал Олімп Трейд — це один з перших самописних продуктів на ринку бінарних опціонів. Платформа оснащена технічними і графічними індикаторами, а, зважаючи на браузерну реалізацію, практично відсутні затримки і прослизання.
Реалізована функція створення шаблонів, для збереження налаштувань технічного аналізу. Розробка стала досить популярною, і неодноразово дублювалася іншими брокерами.

Інтерфейс терміналу переведений на 8 мов, вигляд і розташування елементів можна настроїти на власний розсуд. Також доступний режим мультиекрану, що дозволяє одночасно аналізувати кілька графіків. Нижче робочої зони представлений інформаційний блок з новинною стрічкою, аналітикою та сигналами Олімп Трейд.
Мобільний додаток на iOS і Android повністю дублює функціонал основної платформи.

Аналітика на Олимп Трейд

На офіційному сайті Олімп трейд не передбачено блок з класичною технічною та фундаментальною аналітикою, але при цьому, представлено кілька аналітичних віджетів з investing.com, які можуть бути використані в якості допоміжних інструментів.

 • Економічний календар. Базово налаштований лише на найважливіші події із зазначенням назви, часу публікації та інструменту, на який вона вплине. Фільтр може бути змінено, але не варто обмежуватися лише вашими робочими активами, оскільки рівень кореляції достатньо високий.

 • Торгові сигнали. Це інформація про поточний стан обраних графічних індикаторів. Не варто орієнтуватися лише на них, адже змінюються ці сигнали від будь-якого, навіть невеликого руху ціни, але в якості додаткової інформації вони є дуже корисними.

 • Адаптовані графіки Investing з повним функціоналом. Сама лише наявність офіційних графіків вже є хорошим індикатором, адже це пряме свідчення того, що графіки в торговому терміналі відповідні до реальних. Але основною метою подібного віджета є розширення функціоналу технічного аналізу.

 • Оновлювані показники волатильності. Розподіляються в залежності від торгової сесії, і можуть бути використані для оцінки потенційного руху ціни за певний період.

Варто ще раз зазначити, що всі представлені інструменти мають використовуватися лише в якості додаткової інформації, але не в як основна торгова стратегія, бо часто відображають статистичні показники та рухи котирування, які вже пройшли.

Навчання та демо-рахунок Olymp Trade

Велика база навчального контенту включає 373 вебінари, готові стратегії та текстові огляди індикаторів. Знову ж таки, на восьми різних мовах, правда, з деякими чисельними змінами.

Навчання доступне всім користувачам, незалежно від статусу аккаунта. Демо-рахунок на 10 тисяч віртуальних доларів активується автоматично і доступний на необмежену кількість часу.

Стратегії Олімп Трейд

Повний перелік торгових алгоритмів доступний у відповідній вкладці на офіційному сайті. Опис кожної зі стратегій містить текстові та відеоматеріали, а для того, щоб віртуальний помічник роз’яснив деталі роботи зі стратегією, треба натиснути кнопку «більше».

Усі представлені стратегії створено на основі простих технічних індикаторів, і вони підходять навіть новачкам. Перед тим, як починати торгівлю на реальному рахунку Olymp Trade, стратегію варто кілька тижнів протестувати на демо-рахунку.

Акції та бонуси Olymp Trade

Регулярний бонус на Олімп Трейд тільки один: «100% поповнення на перший депозит». Кошти можуть бути використані для торгівлі будь-якими активами на необмежений термін. Прибуток, отриманий від торгівлі, може бути виведений лише при виконанні умов відіграшу.
Увага: перед тим як підтвердити згоду на участь в бонусный програмі, обов’язково прочитайте умови, оскільки діють деякі обмеження, в тому числі і на виведення коштів.
Також, проводяться періодичні бонусні акції на отримання доступу до індивідуальної програми навчання, страхування угод, доступ до турнірів тощо.

Відгуки про Олімп Трейд. Обман чи ні?

Середні оцінки брокера на різних тематичних ресурсах коливаються в районі 7,9 на російськомовних сайтах, і 8,3 на англомовних (все за десятибальною шкалою). Безумовно, не обходиться і без негативних коментарів. Основний негатив реальних відгуків про Olymp Trade сконцентрований навколо частих блокувань акаунтів трейдерів. І дійсно, угода користувача брокера містить досить суворі правила, навіть щодо входів з інших IP, не кажучи вже створення додаткових облікових записів. Крім блокувань, клієнти Олімп Трейд скаржаться на відсутність партнерської програми і неефективність торгових сигналів. Ось типові негативні відгуки.

Проте, коментарі з розряду «Олімп Трейд — лохотрон» та інші радикальні формулювання варті сумнівів: перевіривши наявність, а точніше відсутність, скарг на сайті регулятора. За чотири роки діяльності брокера не було жодної обґрунтованої претензії, що значить: або жоден з «кинутих» клієнтів не подав скаргу регулятору, або до подібного коментарю варто ставитися з певним скепсисом.

З іншого боку, позитивний фідбек сконцентрований навколо платформи і торгових умов.

Рекомендації

Безумовно, певний ризик є завжди, але потрібно визнати, що за рівнем надійності Олімп Трейд є одним з оптимальних варіантів, за умови, що клієнт дотримуватиметься умов співпраці. Іншою проблемою є занижені ставки прибутковості за активами, тому як єдиний варіант Olymp Trade розглядати не варто, особливо якщо ваша стратегія не видає регулярно більше 70% прибутку. Але й ігнорувати Олімп теж не слід: відмінна платформа і торгові можливості, в тому числі модифікації контрактів, а також високий рівень безпеки трейдингу дозволяють рекомендувати Олімп Трейд як варіант для диверсифікації торговельних рахунків, і додаткової торгівлі. Тим більше, що розмір мінімального депозиту більш ніж демократичний, і без особливих втрат сервіс може протестувати будь-який бажаючий.

3 thoughts on “Olymp Trade

 1. Відсоток прибутковості не такий високий, як обіцяють, то ж спочатку відчув розчарування. Але головне все ж — не легкі гроші, а надійність та чітке виведення зароблених грошей. Звичайно торгую не лише на цій платформі, але тут останнім часом все більше, втім, все одно дуже великі ставки не роблю.

  1. краще не ризикувати великими сумами

 2. Вроде бы с Биномо они зарегистрированы были в один и тот же год, но всё равно своя аудитория есть и там, и там и конкуренция всё равно большая. Мне больше нравится здесь, несмотря на то, что многие агитируют менять брокера.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *