Латвійський брокер uTrader

Характеристикидивитись все

РІк заснування
2011
Юрисдикція
Латвія
Регулятор
ЦРВФР
Платформа
uTrader
Виведення / внесення коштів
Visa, MasterCard, Maestro, WebMoney, Qiwi, Neteller, Банківський переказ
Min депозит
250$
Min ставка
5$
Експірації
Прибутковість
85%
Демо-рахунок
Навчання
Відеоуроки, вебінари, книги, статті, аналітика, FAQ, VIP-навчання (онлайн-чат)
Проста реєстрація
Достатньо @
Бонуси
150%

Заснований в 2011 році в Латвії брокер бінарних опціонів uTrader є одним з найбільш спірних посередників на фінансових ринках, які здійснюють свою діяльність на території СНД. Основними спірними моментами є плутанина з реєстраційною документацією і досить посередній регулятор. Ліцензія від ЦРВФР видана в перший же рік діяльності, і за 7 років роботи не було жодного розгляду через невиконання фінансових зобов’язань перед клієнтами. В контексті будь-якого іншого регулятора, це можна було б вважати чудовим результатами, але знаючи комерційну залежність ЦРВФР від компаній-членів, безумовно, покладатися на нього не можна.

Більш того, навіть якщо у вас будуть підстави для подачі претензії, вам доведеться серйозно помучитися в пошуках відповідальної особи. Посудіть самі. Материнська компанія «Day Dream Investments Ltd» юридично зареєстрована на Маршаллових островах, сам брокер під юрисдикцією Латвії, фінансовий посередник (UP Services LTD) – болгарська компанія, з фінансовими активами в Кіпрі, а контролюється вся ця конструкція російським псевдо-регулятором.

Але, тим не менш, звернути увагу на брокера все ж варто, оскільки торговельні можливості, пропоновані їм, досить привабливі.

Види опціонів uTrader

Доступні лише класичні опціони вгору/вниз, які чомусь розділені на 2 категорії: «60 секунд» і «довгострокові». Але при цьому, доступні модифікації вже відкритих контрактів. Опціон можна закрити достроково і продовжити, також можлива торгівля за принципом контрактів на різницю, з прибутком, пропорційним кількості пройдених пунктів.

Торгові умови

Мінімальний депозит на uTrader – 250 USD, а мінімальний розмір угоди — 5 USD (або еквівалент в іншій валюті рахунку), тому протестувати платформу з невеликими втратами не вийде.

  • Для торгівлі доступні валютні пари, криптовалюта, індекси, сировина та акції, причому категорії представлені мінімум 7-ма інструментами. Всього, більше 90 активів.
  • Прибутковість опціонів трохи вище середньої, і не перевищує 85% (тільки з валютних пар групи Major).
  • Крім стандартного набору валют рахунку: EUR, USD і RUB, чомусь доступний польський злотий (до питання про регіональну невизначеності).
  • Систем для здійснення операцій з балансом дуже багато, серед них навіть дві кріптовалютні мережі, що дозволяє серйозно заощадити на комісіях.

Компанією розроблена розширена система ранжирування трейдерів. Кожен з типів рахунків має певні вимоги для отримання і привілеї. Детальніше на скріншоті.

Торгова платформа uTrader

Термінал uTrader виконаний на основі класичного SpotOption, але у браузерній інтерпретації. Начебто, поєднання не найвдаліше, проте швидкодія та технічна оснащеність доволі непогана.

Єдиним мінусом платформи є обмежені настройки відображення. Функції мультиекран немає, і при торгівлі декількома інструментами доводиться відволікатися на сторонні вкладки. Масштаб відображення самого графіка також налаштовується досить вузько.

Рекомендовані стратегії

Швидкодія і відсутність серйозних розбіжностей з офіційними графіками є відмінними рисами всіх терміналів від SpotOption, ну або зроблених на їх основі. Тому, впевнено можна використовувати короткострокові стратегії з експірації в 60 секунд.

Що стосується роботи з довгостроковими періодами експірації, вони також можливі, але куди менш прибуткові через п’ятизначну модель котирувань. Звичайно, мова йде про так звані Digital опціони, що торгуються по CFD моделі. Для класичних, особливої різниці немає.

На сайті брокера є вкладка під назвою «Стратегії», але там представлені тільки щоденні огляди ринку, які, треба визнати, досить професійно складені.

Навчання і демо-рахунок

Що стосується навчальних матеріалів, тут, безумовно, базові речі і основні поняття розглянуті, однак розширених і просунутих курсів, як і індивідуальних занять, немає, що не дозволяє назвати uTrader брокером для новачків.

Немає ніяких привілеїв залежно від статусу користувача, навчання від uTrader доступно всім клієнтам.

Демо-рахунок обмежений двома тижнями і не активується автоматично. Для отримання доступу до віртуальних засобів, необхідно звернутися з відповідним запитом до служби підтримки.

Акції та бонуси

Ось з чим, з чим, але з бонусними програмами проблем у організації точно немає. Доступно відразу 8 акцій, серед яких страхування угод, додаткові пакети навчання, кешбек і можливість інвестування коштів за портфельною моделлю.

Діють певні обмеження, за всіма законами жанру, написані нечитабельним шрифтом, тому перед тим, як прийняти умови акції, обов’язково їх прочитайте. Інформація про бонусні програми актуалізована на 2018 рік, адміністрація має право припинити дію тієї чи іншої акції або змінити її умови без попередження.

Відгуки про uTrader. Обман чи ні?

Звичайно, як і будь-який інший відносно популярний бінарний брокер, uTrader схильний до необґрунтованої антиреклами, але навіть незважаючи на це, співвідношення відгуків приблизно 30/70 на користь негативних. Причому скаржаться користувачі на найрізноманітніші чинники: затримки при виведенні, настирливий маркетинг, незручність і затримки торгового терміналу. Лідируючою метою гніву користувача є аналітики компанії, але це «хвороба» багатьох, навіть найвідоміших міжнародних брокерів.

Серед позитивних якостей uTrader, клієнти відзначають торгові можливості і якісний термінал.

Олександр говорить…
Ні в якому разі не довіряйте цим аферистам, у них платформа зависає і не дають можливості свої ж гроші повернути, а нібито брокери невірні дані з відкриття та закриття угоди дають, хамлять та невчасно дзвонять та мовчать, як… (нецензурна лексика), судити їх потрібно, обіцяли щомісячний дохід в 500 баксів, а в результаті лише програю свої гроші та на сайт не можу зайти, оскільки помилка з’являється.
22 травня 2018 15:24

Болат говорить…
uTrader шахрай! Обіцяють страхування і до кінця віриш в це! Під кінець залишку грошей на рахунку нав’язують викупити суму під девальвацію, якщо не викупиш, страхування не дають! Обман да і все! Нагадаю, девальвація по їхньому – це долар за півціни!
10 травня 2018 16:07

Андрій говорить…
Відстій, а не брокер! Аналітики – кал! Повний злив депозиту! А якщо забажаєте вивести свої кошти – вам скажуть, що вам нараховано бонус, який не підлягає зніманню! Вам ще необхідно вкласти 5-10 тисяч тисяч тисяч… Виражаю повну недовіру цьому «брокеру»!
9 травня 2018 12:14

Ринат говорить…
Аналітик допоміг мені злитися, а співробітник фін. відділу розвів на новий внесок та пообіцяв страхові, коли внесли страхові, черговий злив і так ще раз, висновок- мені не видають залишок коштів з депозиту посилаючись на те, що я винен uTrader за софінансування, про яке і мови не йшло. Зараз розводять вкластися та продовжити роботу для відпрацювання софінансування. Не рекомендую uTrader. Свій відгук опублікую якнайбільше.
8 травня 2018 06:51

Приблизно такий вигляд будь-який спеціалізований форум. Звичайно, приймати відгуки за чисту монету не можна, але кількість негативних коментарів дійсно змушує задуматися.

У завершення хотілося б сказати, що, незважаючи на численні торгові переваги, реєстраційна невизначеність і незадоволене співтовариство користувачів не дозволяють рекомендувати реєстрацію акаунтів у брокера uTrader.

3 thoughts on “uTrader

  1. У Латвії цей брокер себе зарекомендував не з кращого боку: майже одразу ж, у перший місяць посипалися сотні скарг, тож я б не рекомендував відкривати тут рахунок.

  2. Как появились на свет, точно также и уйдут обратно, потому что не может брокер полноценно работать, когда вот такое отношение к своим клиентам.

  3. многа подозрительных условий и предложений, типа страховок, что то типа доверительного управления, насколько я понял, но могу и ошибаться. Настораживает это и лучше не пробовать

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *