Додаток і мобільна версія Біномо

Розвиток мобільних технологій і бездротового Інтернет з’єднання дозволяє здійснювати в рамках портативних мобільних пристроїв всі ті ж дії, що і за персональним комп’ютером. Безумовно, цей процес не міг залишити поза увагою трейдерів, які, зважаючи на особливості ринку, повинні постійно бути готовими до аналізу, відкриття ордерів і отримання прибутку. Цим і зумовлена адаптація офіційних сайтів трейдингових платформ під мобільні пристрої, а також розробка численних додатків на iOS і Android.

Опис мобільної версії Біномо

Весь торговельний і некомерційний функціонал Біномо в мобільній версії представлений в звичному вигляді без додаткових угруповань, урізання деяких функцій і т.д.

Мобільна версія Біномо

Як ви можете бачити на зображенні, всі технічні та графічно індикатори, методи відображення графіка і таймфрейме на своєму місці, правда в збільшеному вигляді. Розмітка платформи ідеально відображається на будь-якому екрані, з одним застереженням, пошукову смужку браузера доведеться згорнути. В іншому випадку, частина екрану завжди буде зміщена на таку ж кількість пікселів.

Додаток Біномо для iOS і Android

Мобільний додаток, який став доступним трейдерам компанії на початку 2019 року, є спрощеною версією основної платформи. ПЗ підлаштовується під мову операційної системи і регіон реєстрації, тому вам відразу буде запропоновано зручна мова і валюта. Якщо у вас вже є обліковий запис Біномо, необхідно просто авторизуватися, в іншому випадку, доведеться пройти процедуру простої реєстрації.

Додаток Біномо

Стиснутий інтерфейс торгового термінала не втратив у зручності навігації. Справа знаходиться меню настройки ордера, зверху — перемикання між активами і рахунками, зліва — вкорочене допоміжне меню (історія ордерів і зв’язок зі службою підтримки), а знизу — налаштування відображення графіка.

Додаток Біномо для Android

У сендвіч-меню (у правому верхньому кутку робочої зони) представлений основний функціонал особистого кабінету:

  • Налаштування профілю;
  • Фінансові операції;
  • Статистика торгівлі і операцій з балансом;
  • Меню верифікації;
  • А також кнопки зв’язку зі службою підтримки та адміністрацією Біномо.

Функціонал особистого кабінету

Варто відзначити, що в додатку доступний тільки самий необхідний функціонал. Для того, щоб взяти участь в турнірах, ознайомитися з програмою навчання і т.д., потрібно ввійти на офіційний сайт Біномо. Крім меню, скорочений ще й перелік налаштувань графіка. Можна налаштувати тільки масштаб графіка, а з технічних індикаторів доступні тільки найосновніші.

Індікатори

Стаття написана відразу після виходу програми, функціонал буде примножуватися, а структура розширюватися. Але вже зараз варто відзначити високий рівень швидкодії терміналу, навіть з урахуванням мобільного підключення. Додаток виводить оповіщення про низькій швидкості інтернету, блокуючи можливість відкрити угоду. Тому ви можете не переживати про прослизання і реквотах.

Особливості мобільного трейдингу

Безперечно, можливість цілодобового і повсюдного укладення угод дуже приваблива для трейдерів, які не люблять сидіти перед комп’ютером годинами і чекати точки входу. Однак такий спосіб має на увазі певні незручності і обмеження:

  • По-перше, якість інтернет з’єднання і технічні параметри смартфона/планшета повинні бути близькі до максимальних. Інакше, не уникнути затримок в оновленні котирувань і швидкодії платформи, що відіб’ється на ефективності скальперських стратегій. Мова йде про мобільні версії, а не про додатки.
  • По-друге, дуже висока ймовірність «місскліка». Якщо ви не піаніст, мабуть декілька разів не туди натиснете, але ж мова йде про реальні гроші.
  • По-третє, дуже незручно користуватися додатковими інструментами (аналітичні матеріали, допоміжні віджети і т.д.). Все-таки на комп’ютері набагато зручніше перемикати вкладки браузера.

Торгівля з телефону

Досвідчені трейдери настійно рекомендують використовувати мобільні пристрої тільки для моніторингу вже відкритих угод. Але насправді, якщо ви торгуєте довгостроковими ордерами, для яких прослизання в кілька пунктів не стане критичним, то немає особливої різниці з якого пристрою відкривати угоди.

Читайте також: