Нічна торгівля на Біномо

США — лідер на ринку біржової торгівлі. Більшість найвпливовіших світових компаній знаходяться в лістингу NYSE, NASDAQ і AMEX. Практично всі великі гравці на криптовалютних ринках відкривають позиції саме в американську сесію, не кажучи вже про те, що розклад роботи у світових лідерів серед банків збігається з часом американської сесії. Після США, найбільш «активною» сесією вважається європейська.

Щодо азіатської та тихоокеанської «частини» ринку, яка припадає на нічний по МСК час, її можна назвати найбільш тихою та розміреною. Навіть «місцеві» активи (азіатські фондові інструменти, JPY, NZD, AUD і т.п.) торгуються гірше, ніж в «Америку» і «Європу». Розподіл торгових сесій за часом EET виглядає наступним чином.

Часовий діапазон торгових сесій

Переваги та недоліки нічної торгівлі на платформі Binomo

Плюси:

  • Практично відсутні економічні публікації (за винятком азіатських);
  • Відмінно працюють рівні підтримки / опору, трендові лінії і свічкові патерни;
  • Чітко прогнозований ринок (в більшості випадків флетовий).

Графік на платформі Біномо в нічний час

Мінуси:

  • Абсолютно не працюють трендові стратегії, і алгоритми, засновані на фундаментальному аналізі;
  • Чіткого сигналу дочекатися практично неможливо, доводиться змінювати налаштування індикаторів;
  • Все-таки це ніч, і навіть у найдосвідченіших трейдерів виникають проблеми з концентрацією, які тягнуть за собою дуже дорогі помилки;
  • Ну і останній, але найголовніший недолік — знижені коефіцієнти прибутковості (часом на 20-25% нижчі за стандартні).

Рекомендації

Перш за все, потрібно визначитися з індикаторами і торговою стратегією. Для нічного трейдингу найкраще підходять флетові скальпінгові стратегії. З індикаторів краще вибрати класичні осцилятори, індикатори обсягів, а також смуги Боллинджера.

Як вже говорилося вище, стандартні настройки не підійдуть для розміреної нічної торгівлі. Ковзні ББ краще знизити до 16, а рівні перекуповування / перепродажу за осцилляторами виставити на 70/30, а краще — на 65/35.

Якщо ви торгуєте азіатськими / тихоокеанськими валютами, акціями, індексами або сировинними ф’ючерсами, про календар забувати все ж не варто, особливо в контексті низьких обсягів торгів, адже новина, яка здається не дуже важливою, на перший погляд, може спровокувати волатильність.

Економічний календар Investing.com

Читайте також: