Загальний рейтинг

Вочевидь, ідеального брокера існувати не може. Однак, не викликає сумнівів і те, що при належній увазі до вибору посередника можна створити умови для трейдингу, близькі до ідеальних. Кожен брокер прагне залучити нових трейдерів: наприклад, створити максимально вигідні та комфортні умови для торгівлі, надати просту і зручну платформу, знизити вхідний поріг або розширити стандартний список інструментів. Багато трейдерів спочатку користуються послугами одночасно декількох брокерів, згодом віддаючи перевагу одному з них.

# Брокер Min депозитMin ставкаЕкспіраціїПрибутковість Комментарии Старт Рейтинг
1 10$1$ 87% 12
96 %
2 10$1$ 80% 3
94 %
3 10$5$ 90% 3
92 %
4 10$1$91% 0
88 %
5 10$1$ 86% 3
88 %
6 9$1$ 90% 2
86 %
7 5$1$ 90% 2
86 %
8 1$1$50% 3
86 %
9 5$1$88% 4
76 %
10 50$1$ 96% 2
74 %
11 250$5$85% 3
72 %
12 200$24$86% 0
56 %

На що слід звертати увагу, обираючи брокера

Є ряд універсальних характеристик, які потрібно врахувати:

 • Надійність брокера: проведіть моніторинг відгуків, переконайтеся, що у брокера є регулятор, перевірте Чорні списки;
 • Вхідний поріг на ринок: обирайте оптимальні розміри мінімального депозиту і мінімальної ставки;
 • Зручні платіжні системи: переконайтеся, що зможете комфортно здійснювати внесення і виведення коштів;
 • Зручний і надійний термінал: ознайомтеся з оглядами торгових платформ і впевніться, що в їх роботі не буває перебоїв;
 • Повноцінна клієнтська підтримка в форматі 24/7;
 • Можливість навчання і тренування на демо-рахунку;
 • Типи опціонів і строки експірації.

Читайте також: Verify My Trade — сервіс оцінки якості виконання угод.

Який тип опціонів обрати?

Експірацією називається період, після закінчення якого угода закривається з певним фінансовим результатом: прибутковою або збитковою. Вибір типу опціону — це вибір найбільш підходящого для трейдера терміну закінчення контракту.

Виділяють такі типи:

 1. Турбо (надкороткі);
 2. Класичні (коротко- і середньострокові);
 3. Довгострокові.

Турбо-опціони

Турбо-опціони — надкороткі, тривалістю не більше 24 годин. Головний плюс торгівлі цим типом опціонів в тому, що є можливість оцінити ефективність тієї чи іншої стратегії в мінімальний термін. Основний мінус — складність складання прогнозу руху ціни з причини відсутності даних у великому обсязі.

Класичні опціони

До класичних відносяться короткострокові і середньострокові опціони.

 • Короткострокові тривають від 1 до 7 днів. Як правило, угоду краще встигнути закрити до п’ятниці, адже зміни, що відбудуться у вихідні дні, досить складно прогнозувати.
 • Середньострокові опціони мають тривалість від тижня до одного календарного місяця. Робота з цим типом опціонів не підходить для новачків, оскільки необхідно володіти навичками аналізу інформації з декількох джерел (технічний аналіз у поєднанні з оцінкою новостей).

Довгострокові опціони

Тривалість таких опціонів може становити кілька років. Довгостроковими опціонами торгують лише професіонали, оскільки вартість лота вище, ніж в інших випадках, а для точного прогнозу необхідний високий рівень майстерності і здатність враховувати вплив глобальних світових подій на стан біржі.

Детальніше про види опціонів.

Що таке прибутковість опціону?

Прибутковістю називають коефіцієнт виграшу, який призначається брокером для кожного окремого контракту. Остаточна сума вашого виграшу дорівнюватиме добутку величини ставки на коефіцієнт прибутковості. Наприклад, якщо прибутковість опціону дорівнює 85%, а сума ставки — 10 USD, то можлива прибутковість опціону дорівнюватиме: 10 USD * 0.85 = 8.5 USD.

Класична інвестиційна аксіома: «Чим вище прибутковість, тим вище ризики», в контексті торгівлі бінарними опціонами, і вірна, і неправильна, одночасно.

 • З одного боку, значення коефіцієнта прибутковості встановлюється в залежності від непередбачуваності інструменту, який безпосередньо залежить від рівня капіталізації і волатильності активу. Іншими словами, коефіцієнт на основні валютні пари часто досягає і 92-93%, а на барель нафти Brent, середній відсоток віддачі — 55%, але останній набагато точніше відповідає нормам технічного аналізу, і ймовірність форс-мажорного руху набагато менше.
 • Але з іншого боку, на один і той самий торговий інструмент ставки прибутковості можуть істотно відрізнятися, в залежності від брокера. У такій ситуації, величина коефіцієнта жлдним чином не впливає на ймовірність виграшу.

Як вибрати оптимальний відсоток?

Існують 3 основних правила щодо вибору відсотка прибутковості опціону:

 1. Незалежно від прибутковості, торгувати потрібно за допомогою тих інструментів, ставки на які у вас спрацьовують частіше.
 2. Якщо ви ще не обрали брокера, при інших рівних, вибирати потрібно організацію, яка пропонує великі коефіцієнти прибутковості на потрібні вам активи.
 3. Коефіцієнт не має бути пропорційно меншим, за результативність. Іншими словами, якщо ви правильно прогнозуєте лише 60% угод, то відсотки прибутковості нижче 80 — вже не рентабельні.