Торгова платформа Біномо

Платформа від брокера бінарних опціонів Binomo — це відмінний приклад якісного самописного терміналу. Інтерфейс максимально спрощено: складається лише з зони відображення графіка, двох панелей меню, смужки з технічними параметрами графіка і панелі налаштувань угоди.

Технічні характеристики платформи

 • Котирирування від Thomson Reuters, який є достатньо серйозним провайдером;
 • 14 технічних індикаторів;

 • Чотири варіанти відображення графіка: лінія, гора (що, в принципі те ж саме), бари і японські свічки;
 • Таймфрейми відображення від 1 секунди до 5 хвилин;
 • 16 графічних допоміжних елементів, в тому числі — і досить рідкісні. Під «Фібоначчі» розуміються рівні, а не розширення.

 • Більше 50 активів, в тому числі валютні пари, акції, сировинні товари та криптовалюта.

Безпосередньо з торгового інтерфейсу доступні базові функції особистого кабінету (внесення / виведення, перехід між рахунками, зв’язок з підтримкою і багато іншого). А в бічному меню міститься інформація про історію угод, проведених розіграшах, бонуси, акцій і блок з оповіщеннями.

Як вже було зазначено раніше, торгова платформа Binomo, актуальна на середину 2018 року, є власною розробкою брокера: задум було втілено в життя за допомогою залучення всесвітньо відомих розробників. Перехід від терміналу SpotOption, який використовувався до цього, було здійснено ще в 2016 році, і, безумовно, це було серйозним кроком уперед в плані технічного супроводу торгової активності користувачів.

Переваги торгової платформи Біномо

Крім вже зазначеної вище досить серйозної технічної оснащеності, варто відзначити:

 • Можливість збереження шаблонів графіка і призначення гарячих клавіш;
 • Платформа не уповільнює швидкодію роботи фонових додатків і інтернет-з’єднання;
 • Інтерфейс частково переведений на 16 мов, переважно азіатських країн і зони СНД;
 • Високий ступінь точності котирувань. Розбіжність, в середньому, близько 1-1,5 базисних пунктів, у порівнянні з офіційними цінами Thomson Reuters;


 • Шестизначні котирування, які реагують навіть на майже невловимі рухи ціни, що насправді, в контексті короткострокових опціонів, дуже важливо. З іншого боку, прогнозувати такі незначні зміни досить складно, особливо в хвилинному проміжку;
 • Двостороннє шифрування особистих і торгових даних між клієнтом і брокером, яке здійснюється з використанням сучасних алгоритмів, дозволяє забезпечити користувачеві високий рівень безпеки та конфіденційності.

Вхід на платформу Біномо здійснюється автоматично, при переході на будь-яку сторінку офіційного сайту Binomo. Перевага, звичайно, умовна, але це досить зручно при використанні сторонніх сервісів для аналізу.

Недоліки терміналу Binomo

Звісно, не обійшлося без кількох «ложок дьогтю», але це скоріше зумовлено тим, що платформа Binomo досить свіжа, і роботи з її модифікації все ще тривають.

 • Як і всі браузерні платформи, торговий термінал Біномо має такий недолік, як затримки та прослизання, хоч і в меншому ступені, ніж інші;
 • Уже згаданий дефіцит торгових інструментів серйозно обмежує можливості трейдерів. На демо-рахунку їх взагалі 15, 13 з яких — валютні пари;

 • Немає можливості налаштування платформи Біномо, точніше, майже немає. Робочі блоки не можна міняти місцями, що, в принципі не критично, але мультиекрана дійсно не вистачає;
 • Немає можливості автоматичної торгівлі. І йдеться не про ботів, а скоріш про копіювання угод сторонніх трейдерів. З соціальних сервісів доступна лише статистика за «думкою більшості», яку неможливо перевірити. Але це скоріш питання до самого брокеру, а не до до терміналу. Так само як і відсутність довгострокових опціонів.
 • Для того, щоб встановити деякі базові параметри, наприклад, часовий пояс, необхідно заходити в особистий кабінет;
 • Немає жодних корисних інформаційних блоків з аналітикою, новинами і тим же економічним календарем. Для моніторингу фундаментальних аспектів потрібно відволікатися на сторонні вкладки;
 • І нарешті, не передбачені налаштування сповіщень, при тому чи іншому русі ціни, як, наприклад, на Investing.

Відгуки про платформу Binomo

Відгуків окремо про платформу Binomo досить мало, найчастіше користувачі залишають фідбек про брокера в цілому. Коментарі переважно позитивні.

На відміну від універсальних платформ, від студій розробників, платформа Біномо невіддільна від самого брокера, а це значить, що вирішувати потрібно комплексно. До самого терміналу питання хоч і є, але вони, в основному стосуються не стільки торгових чинників, скільки інформаційного наповнення. Але за якістю відображення і технічною наповненостю, термінал Binomo, безумовно, один з кращих серед браузерних.

10 thoughts on “Binomo Platform

 1. Я всегда смотрю на рейтинги, которые есть на разных сайтах, потому что только по одному сайту нельзя делать вывод. Все брокера разные и предлагают разные условия торговли. У каждого трейдера свои финансовые возможности и не все могут, например позволить себе торговать с депозитом от 200 у.е.

 2. Да судя по всему, то тут для того, чтобы создать такой терминал, очень хорошо потрудились дизайнеры, потому что просто так с нуля создать платформу, которая будет самой лучшей — очень сложно.

 3. Эта платформа не создавалась за один день и скорее за всё проходила очень долгий путь проверок, тестов перед своим запуском. Очень легко торговать, есть много хороших инструментов для торговли, можно принять участие в турнирах и заметно увеличить свой размер депозита.

 4. Не в целях рекламы, конечно, но мне кажется, что это лучший терминал, с которым мне приходилось иметь дело. Очень удобный, информативный и стабильный.

 5. В любой торговой платформе должен быть так сказать минимальный набор инструментов, чтобы можно было вообще торговать комфортно трейдерам.

 6. если смотреть сугубо по моему опыту, то я всегда рєгистрируюсь одновременно сразу в нескольких компаниях и смотрю, что нравится из функционала и торговіх условий, а что не нравится и тогда только спустя некоторое время определяюсь окончательно.

 7. Надійний брокер. Торговий термінал цілком зручний

 8. Я выбираю себе брокера только по тому, насколько удобно торговать у него, потому что есть вообще хорошие брокеры, но платформа может быть не очень. Так что читайте обзоры — это важно…

 9. не вистачає деяких індикаторів. сира платформа

 10. Так а всё равно же торговые платформы между собой очень похожи. Как не крути, разница в основном только в размере минимального депозита и активах.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *