Платформа для бінарних опціонів SpotOption

Торговий термінал від SpotOption — це універсальна платформа, яка дозволяє торгувати бінарними опціонами, CFD і похідними інструментами. Дизайн, функціональне наповнення та розміщення інформаційних блоків виконується індивідуально для кожного замовника (брокера). В каталозі доступні як браузерні, так і завантажувані версії терміналів. Варто згадати, що торговими терміналами, діяльність компанії не обмежується, серед послуг — також індивідуальна розробка CRM-систем, в тому числі і для бінарних брокерів. Третій, мабуть найпопулярніший, продукт — система автоматизації маркетингу «Spot+».
Але повернемось безпосередньо до торгового софту.

Серед найбільш популярних брокерів, які використовують вищезгаданий софт — «uTrader» та «Binarium». Також SpotOption використовували «Verum» і «Super Option», які нещодавно припинили свою діяльність.

Переваги терміналу SpotOption

  • Завантажувана версія платформи — чи не єдиний (крім модифікацій Метатрейдер) спосіб досягти максимального рівня швидкодії за рахунок того, що з’єднання встановлюється безпосередньо з торговим сервером, а не через браузер.
  • Браузерну реалізацію можна протестувати безпосередньо на сайті розробника. ТАкий вигляд має базовий інтерфейс програми:

Звісно, найчастіше, вона спрощується і доповнюється, оскільки система з тейк-профітами і стоп-лосами зрозуміла не всім трейдерам бінарних опціонів, а в базовій версії це зроблено для того, щоб можна було торгувати не тільки БО, а й CFD. Другий модуль роботи, зазвичай, просто відключається.

  • Мультиплатформенні рішення для брокерів, що включають в себе браузерну та мобільну платформи, а також плагін для MT4 (для трейдерів старої школи) і соціальний віджет «WeChat»;

  • 9 моделей опціонів, включаючи досить специфічні: «J Ladder» і «Profit follow».

Недоліки платформи SpotOption

Слабких сторін, в силу невеликого терміну здійснення діяльності в сегменті бінарних опціонів, набагато більше.

  • Діапазон доступних до інтеграції торгових активів і технічних індикаторів доволі обмежений. Можливо, з часом їх кількість і зросте, але на 2018 рік, це є головним мінусом інтеграції терміналу від SpotOption;
  • Платформа досить складна для сприйняття для трейдерів-початківців (через згадану вище універсальність);
  • Термінал не переведено на інші мови, тому брокерам доводиться допрацьовувати цей момент самостійно;
  • Інформації про ліцензії знайти не вдалося, але це не означає, що їх немає, можливо пишатися просто немає чим, тому що зазвичай розробники ставлять логотипи регуляторів на перше місце;
  • Відсутні вбудовані торгові сигнали.

Рекомендації та відгуки про SpotOption

Отзывов о терминале SpotOption найти практически невозможно, поскольку почти никто из профессиональных трейдеров не обращает внимание на разработчика и основу торговой системы, а платформу ассоциируют с самими брокерами. Хвалят в основном возможность торговли по CFD модели, и это неудивительно, потому что остальные преимущества сделаны скорее для брокеров-партнеров.

Практично неможливо знайти відгуки про термінал SpotOption, оскільки майже ніхто з професійних трейдерів не звертає увагу на розробника і основу торгової системи, а платформу асоціюють з самими брокерами. Хвалять переважно можливість торгівлі по CFD-моделі, і це не дивно, тому що інші переваги зроблені скоріше для брокерів-партнерів.

Щодо швидкодії, то відгуки кардинально різні. Звісно, не можна виключати факт антиреклами, але через відсутність конкретних котирувань, що йдуть в пакеті з платформою, цей момент лишається на розсуд брокера, що, власне, можливо, і є чинником протиріччь.

На завершення варто сказати, що браузерна версія SpotOption поступається навіть досить старим аналогам від WebTrader і Tradologic. А ось стаціонарна платформа, для людей, які до неї звикли, це чудова альтернатива незручному Метатрейдеру.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *