Торгова платформа Tradologic

Платформа Tradologic — це універсальний софт для торгівлі різними інструментами, у тому числі і поставними ф’ючерсами. Але завдяки спрощеному інтерфейсу найбільшу популярність термінал отримав саме в сегменті бінарних опціонів. Кращим прикладом реалізації платформи на основі Tradologic можна вважати платформу брокера Migesco. Крім них, терміналами, створеними розробниками Трейдолоджік користуються Binex, OptionBit, ZoomTrader, а також ще понад 40 компаній.

Моделі співпраці з брокерами

Крім розробки торгового софта, Tradologic пропонує послуги з ліцензування діяльності, створення аналітичних та інформаційних віджетів, надання котирувань, і навіть комплексні рішення з організації торгової інфраструктури сайту, в тому числі і комплексу платіжних систем.

Платформи налаштовуються індивідуально, виходячи з побажань замовника. Торгові активи, технічні та графічні індикатори, і навіть розподіл потоків операцій по серверах — тільки тому вони відрізняються у різних брокерів-користувачів. Це й спричинило появу досить суперечливих думок з приводу двох різних продуктів компанії.

Переваги терміналів Tradologic

  • Котирування від перевіреного постачальника (Trading View), що гарантує точність і своєчасність відображень коливань ціни;
  • Пристойний діапазон активів та індикаторів, які можуть бути імпортовані в торговий термінал певного брокера;
  • Усі продукти ліцензовані CySEC і MiFID.

  • Готується до випуску нове покоління платформ серії Simplex;

  • Перше покоління терміналів зовні дуже схоже на робочу зону, Investing-а, що дозволяє скоротити період адаптації до софту (звісно, це зауваження має сенс лише для досвідчених трейдерів, добре знайомих з Investing).

Недоліки платформ від Tradologic

  • Незважаючи на всі заходи щодо оптимізації швидкодії і відповідності котирувань, деякі прослизання, затримки і невідповідності трапляються все ж досить часто, як і в будь-якої іншої браузерної платформи;.
  • Дуже низький рівень юзабіліті робочої зони. Немає мультиекранного режиму, допоміжні панелі статичні. Можливо в новому поколінні це буде усунуто, але поки воно знаходиться в стадії закритого тестування, дізнатись про це достовірно неможливо;
  • Немає вбудованих сигналів трейдерів ком’юніті, як, наприклад, тієї ж MQL4. Взагалі соціальні та інформаційні блоки реалізовані доволі слабо.

Рекомендації

Безперечно, софт від Tradologic — це індикатор якості брокера, однак, завжди необхідно перевіряти ліцензійну документацію, оскільки доволі часто, під виглядом відомого лейблу видаються самописні платформи, які досить рідко забезпечують відповідність цін до реальних.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *