Платформи

Торгова платформа — це програмне забезпечення, яке використовується для інтернет-трейдингу. До вашої уваги перелік найпопулярніших платформ для торгівлі бінарними опціонами.

Metatrader

Огляд платформи Metatrader для торгівлі бінарними опціонами Легендарний Metatrader, про який чули абсолютно всі досвідчені трейдери, є розробкою компанії MetaQuotes Software. Термінал і на сьогоднішній день утримує лідируючі позиції, незважаючи на динамічний розвиток ринку. Metatrader – завантажувальна платформа, що одночасно є і плюсом і мінусом. Трейдери бінарних опціонів, розпещені самописними браузерними терміналами, просто не хочуть […]

SpotOption

Торговий термінал від SpotOption — це універсальна платформа, що дозволяє торгувати бінарними опціонами, CFD і похідними інструментами.
В каталозі доступні як браузерні, так і завантажувані версії терміналів. Серед найбільш популярних брокерів, які використовують вищезгаданий софт — «uTrader» та «Binarium».

Tradologic Platform

Платформа Tradologic — це універсальний софт для торгівлі різними інструментами, але завдяки спрощеному інтерфейсу найбільшу популярність термінал отримав саме в сегменті бінарних опціонів. Терміналами Трейдолоджік користуються Migesco, Binex, OptionBit, ZoomTrader, а також ще понад 40 компаній.

Binomo Platform

Платформа від брокера бінарних опціонів Binomo — це відмінний приклад якісного самописного терміналу. Для торгівлі надаються 14 технічних індикаторів, 16 графічних допоміжних елементів, більше 50 активів, в тому числі валютні пари, акції, сировинні товари та криптовалюта.

Яку платформу обрати?

Брокери бінарних опціонів пропонують два абсолютно різних види платформ, зі своїми плюсами і мінусами:

 • Браузерні платформи. Як зрозуміло з назви, завантажувати її не потрібно. C web-платформ починалася історія бінарних опціонів, тому в них інтегровано набагато більше торгових інструментів та індикаторів, ніж в стаціонарних терміналах. Через специфіку їх реалізації, майже жоден браузерний термінал не може похвалитися швидкодією, відповідністю котирувань і відсутністю прослизань. Рекомендується для трейдерів, які торгують середньостроковими і довгостроковими контрактами.
 • Стаціонарні або завантажувані платформи. Це повна протилежність браузерних терміналів. Швидкість поновлення і виконання ордеhів дуже висока, а от функціональне наповнення — дуже скупе. Окремо варто сказати про Metatrader, який може надати і те, й інше одночасно, але при цьому дуже складний в освоєнні, і доволі нечасто надається брокерами для бінарних опціонів.

В якості окремого виду терміналів прийнято виділяти мобільні додатки, але, найчастіше, вони просто дублюють основну платформу, як функціонально, так і графічно.

Ознаки надійного терміналу

 1. Перевірений постачальник котирувань. Довіряти можна TradingWiew і Thomson Reuters.
 2. Відомий розробник. Відмінні платформи пропонують Tradologic і SpotOption. До власних розробок брокерів (особливо маловідомих і не занадто популярних) слід ставитися з певною часткою скепсису.
 3. Функціональна наповненість. Це не є стовідсотковим індикатором надійності, але свідчить про те, що розробка терміналу потребувала істотних коштів.
 4. Відповідність котирувань офіційним. Перевірити можна на тому ж TradingWiew.

На що звернути увагу початківцю?

Трейдерам-новачків, які не мають гострої необхідності в побудові складних технічних конструкцій, і для кого не будуть критичними невеликі прослизання і затримки, можна керуватися трьома правилами:

 1. Інтерфейс платформи має бути інтуїтивно зрозумілим;
 2. Прямий доступ до поточної аналітики без перешкод;
 3. Звичні і зрозумілі трейдеру торгові інструменти та індикатори інтегровані в термінал.

10 thoughts on “Binomo Platform

 1. Я всегда смотрю на рейтинги, которые есть на разных сайтах, потому что только по одному сайту нельзя делать вывод. Все брокера разные и предлагают разные условия торговли. У каждого трейдера свои финансовые возможности и не все могут, например позволить себе торговать с депозитом от 200 у.е.

 2. Да судя по всему, то тут для того, чтобы создать такой терминал, очень хорошо потрудились дизайнеры, потому что просто так с нуля создать платформу, которая будет самой лучшей — очень сложно.

 3. Эта платформа не создавалась за один день и скорее за всё проходила очень долгий путь проверок, тестов перед своим запуском. Очень легко торговать, есть много хороших инструментов для торговли, можно принять участие в турнирах и заметно увеличить свой размер депозита.

 4. Не в целях рекламы, конечно, но мне кажется, что это лучший терминал, с которым мне приходилось иметь дело. Очень удобный, информативный и стабильный.

 5. В любой торговой платформе должен быть так сказать минимальный набор инструментов, чтобы можно было вообще торговать комфортно трейдерам.

 6. если смотреть сугубо по моему опыту, то я всегда рєгистрируюсь одновременно сразу в нескольких компаниях и смотрю, что нравится из функционала и торговіх условий, а что не нравится и тогда только спустя некоторое время определяюсь окончательно.

 7. Надійний брокер. Торговий термінал цілком зручний

 8. Я выбираю себе брокера только по тому, насколько удобно торговать у него, потому что есть вообще хорошие брокеры, но платформа может быть не очень. Так что читайте обзоры — это важно…

 9. не вистачає деяких індикаторів. сира платформа

 10. Так а всё равно же торговые платформы между собой очень похожи. Как не крути, разница в основном только в размере минимального депозита и активах.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *