Підбір по параметрах

24 Option

☝ Більше не працює з бінарними опціонами!

Alpari

Один з найстаріших брокерів, що працюють в країнах СНД

Binarium

Популярний міжнародний брокер з офіційним представництвом у Києві

Binary.com

Брокер, зареєстрований ще в 1999 році, регулюються FSA, FFIJ, VFSC і FSC Mаврікій

Binomo

Доволі молодий, втім дуже популярний в Україні та світі брокер

Expert Option

Брокер, популярний здебільшого в європейській трейдинг-спільноті

FinMax

Зареєстрований в 2014 році на Кіпрі перспективний брокер бінарних опціонів

Grand Capital

Давно відомий трейдерам брокер, існує вже понад 12 років

IQ Option

Популярний в Європі та Азії і заборений в Росії брокер з британською реєстрацією

Migesco

Брокер, зареєстрований у 2012 році, працює на платформі Tradologic

Які параметри слід враховувати, обираючи брокера?

  1. Регулятор. Безумовно, одна з найважливіших переваг брокера — це гарантія чесності роботи та збереження коштів на балансі. Обов’язково слід перевірити, ким регулюється діяльність компанії. Регуляторів, в ідеалі, має бути більше двох. Довіряти можна: FCA, CySEC, Finacom, MiFID.
  2. Термін здійснення діяльності. Ринок бінарних опціонів знає багато випадків, коли багатообіцяючі компанії закривались, не пропрацювавши і п’яти років. Тому, до молодих брокеів слід ставитись обережно.
  3. Умови внесення/виведення коштів. У цьому пункті варто перевірити все: доступні платіжні системи, комісії, терміни і ліміти.
  4. Платформа. Вибір має здійснюватися, виходячи з особистих вподобань трейдера. На нашому сайті ви можете знайти детальний огляди торгових терміналів.
  5. Прибутковість. Тут без обмовок: чим опціон вигідніший, при інших рівних умовах, тим краще. Дуже важливо перевіряти коефіцієнти прибутковості потрібних вам інструментів, а не середнє значення показника.
  6. Мінімальній депозит. На перший погляд, може здатися, що розмір мінімального поповнення може бути важливим фактором вибору лише для трейдерів-початківців: але в дійсності, і досвідчені учасники ринку тестують функціонал і якість роботи брокера, роблячи тестовий депозит. Тому його мінімальне значення — це досить серйозний чинник.
  7. Мінімальна ставка. Оптимальний розмір цього показника — 1 USD або еквівалентна сума в іншій валюті. Все, що вище, обмежує трейдера в свободі дій, зокрема унеможливлює використання принципу Мартингейла.
  8. Терміни експірації і типи опціонів. Точніше, їх варіативність. Чим більше можливостей для реалізації торгових стратегій, тим краще.
  9. Бонуси. Брокери пропонують доволі широкий діапазон бонусних програм і акцій. Дуже важливо ігнорувати рекламний банер, і відразу приступити до вивчення умов програми, оскільки нечитабельним шрифтом часто прописують обмеження на виведення, торгівлю і багато іншого.

Також ситуативно варто розглядати умови партнерської програми, системи безпеки і конфіденційності, якість роботи підтримки, наявність сервісів копіювання угод і соціальної торгівлі, можливості навчання і демо-рахунку. Останній пункт — опціональний, адже демо-режими практично ніколи не відображає реальний стан справ, і куди більш точної перевірку можна провести, зробивши мінімальний внесок на реальний депозит.