Реєстрація и верифікація в Біномо

Для того щоб почати торгувати на Біномо, звичайно, потрібно зареєструвати обліковий запис. Створення особистого кабінету необхідно для доступу до торгової платформи, фінансових операцій, турнірів і до решти функціоналу брокера.

Читайте також:

Реєстраційна форма Біномо складається всього з двох полів «Email» і «Пароль», тому багато часу цей етап у вас не займе. Передбачена також можливість швидкої реєстрації через прив’язку облікового запису до акаунту в соціальних мережах «Facebook» і «Google+», але такий метод навряд чи швидше стандартної реєстрації, хіба що персональні дані в особистому кабінеті заповняться автоматично.

Реєстрація на платформi Біномо

Також в віконці реєстрації присутня смужка з вибором валюти рахунку. За замовчуванням, це буде Євро, Долар і національна валюта тієї країни, якій належить ваш IP. Будьте уважні, поміняти основну валюту рахунку згодом неможливо. Тому, до цього пункту не варто ставитися як до формальності.

Ну і останній елемент реєстраційної форми — галочка, що підтверджує вашу згоду з користувацькою угодою і політикою конфіденційності. І якщо з останньою все зрозуміло, вона стандартна для будь-якого сервісу, що має доступ до ваших особистих і платіжних даних, то з правилами обов’язково варто ознайомитися. У них докладно описується механізми взаємодії і розрахунків між клієнтом, брокером і регулятором. Найчастіше, саме через незнання базових правил роботи на торговій платформі і відбуваються блокування акаунтів, які згодом можуть спричинити і проблеми з висновками і з відновленням доступу до торгової платформи. В угоді всього 13 розділів по 1-10 пунктів, тому багато вашого часу воно не займе.

Верифікація на Біномо

Верифікація — це процедура підтвердження особи користувача. Необхідність здійснення цієї процедури продиктована:

  • По-перше, чинним законодавством в сфері надання послуг брокера на фінансових ринках.
  • По-друге, віковим цензом. Найчастіше, неповнолітні особи використовують особисті та платіжні дані родичів і знайомих для здійснення торговельної діяльності. Здавалося б, нічого в цьому такого немає, проте для користувача угода, яка укладається з особою, має на увазі певні, в тому числі і фінансові, зобов’язання. А в такому випадку, особа, чиї особисті дані були використані, може навіть не здогадуватися про контрактні вимоги. Та й дохід від торгівлі на фінансових ринках є оподатковуваним, а значить особа що їх отримала, обов’язково має їх задекларувати. В іншому випадку, мова може йти вже про зовсім інший рівень відповідальності.
  • По-третє, прив’язка особистості користувача до облікового запису необхідна для запобігання шахрайських схем. Це ефективний метод і з точки зору попередження махінацій, і з точки зору пошуку винних.

Правда варто обмовитися, що верифікацію не потрібно проходити відразу після реєстрації. Початкової примусової верифікації в Біномо не передбачено. Після створення облікового запису, сервіс попросить вас тільки підтвердити зазначену адресу електронної пошти, для того щоб, в разі необхідності користувач міг відновити пароль від особистого кабінету.

Верифікація з наданням сканів документів, згідно з пунктом 1.5 користувальницької угоди, проводиться на вимогу представників адміністрації брокера або за запитом користувача в службу підтримки. Зазвичай, цей запит носить разовий характер, і пред’являється після першого запиту на виведення прибутку. У деяких випадках може знадобитися додаткова верифікація. Пакет документів стандартний.

Пункт 1.5 користувальницької угоди Бiномо

До і після процедури верифікації за запитом адміністрації Біномо, весь торговий і некомерційний функціонал брокера доступний в повній мірі. Відповідно до пункту 1.6 користувальницької угоди Binomo, термін розгляду документів становить 10 робочих днів (в деяких випадках, компанія залишає за собою право збільшити термін до 30 робочих днів). На час аналізу відсканованих документів у трейдера блокується можливість здійснення фінансових операцій. Адміністрація має право вимагати проведення відеоконференції для підтвердження особи користувача, якщо виявиться невідповідність в деяких документах.

Всі вищевказані особливості верифікації описані в призначеному для користувача угоді, а це значить, що порядок і терміни процедури можуть бути в будь-який момент змінені. Тому, в черговий раз варто нагадати про важливість вивчення ПС перед реєстрацією облікового запису у Біномо, та й не тільки у них.