Сервіс Verify My Trade

Verify My Trade – це незалежна організація, що займається аудитом правильності котирувань і виконання угод з боку брокера. Замовити послугу можуть як трейдери, для того, щоб переконатися в чесності брокера, так і безпосередньо брокери, які можуть потім використовувати логотип авторитетного аудитора в своїх промо-матеріалах.

VMT – єдиний в своєму роді проект, який ніяк не залежить від перевірених брокерів. Послуга перевірки, в більшості випадків платна, що забезпечує рентабельність аудитора. Крім того, фінансовими партнерами (спонсорами) проекту є авторитетний регулятор «FinaCom» і рейтинг брокерів «Autochartist».

Платні та безкоштовні перевірки

Безкоштовні перевірки брокерів доступні в вигляді плагіна для терміналу MT4 і MT5. На офіційному сайті VMT представлене ​​і посилання, і докладна інструкція з встановлення і використання. Тому, надовго зупинятися на цьому нема сенсу, тим більше, що лише одиниці брокерів бінарних опціонів надають можливість використовувати Metatrader в якості основної платформи.

За додаткову плату можна перевірити будь-якого брокера після проходження реєстрації на сервісі. До речі, на момент написання статті діяла акція, яка пропонує 10 доларів кожному зареєстрованому на перевірку будь-якого брокера. Платні перевірки на самописних платформах здійснюється наступним чином:

  1. Збираються дані про проторговані тики в терміналі компанії, а також у офіційного постачальника котирувань, і інших брокерів, які використовують той же ціновій базис.
  2. Складається діаграма щільності тиків, і якщо саме ваш брокер виконав тик із запізненням або за іншою ціною, їх «точки» будуть далеко від загального масиву. На основі проторгованих тиків формується правильна свічка, з урахуванням всіх тимчасових і технічних похибок. Чим точніше свічка відмальована в терміналі, тим кращу оцінку отримує брокер.
  3. Ви отримуєте детальний звіт про якість роботи терміналу, що використовується, на електронну пошту.

Таким чином можна не тільки перевірити свого брокера на чесність і якість виконання, а й отримати незаперечні докази, на випадок істотних порушень норм виконання контрактів брокером. Ви заощадите і гроші, і час на розгляд за участю державних омбудсменів, оскільки до них справа навіть не дійде. Звіти VMT визнають практично всі світові регулятори, а особливо «The Financial Commission», які по суті є засновником проекту.

Брокери з відміткою аудиту від Verify My Trade

Як вже говорилося раніше, брокери можуть самостійно проходити регулярний аудит від VMT. Таким показником прозорості діяльності можуть похвалитися Alpari, Binomo, Grand Capital і Olymp Trade (ну і ще парочка форекс брокерів). На жаль, список брокерів, які намагалися пройти аудит, але не змогли, дізнатися не вийде.

Перелік брокерів бінарних опціонів, які не бояться виставити котирування на відкритий аудит, містить 4 компанії ТОП 7 загального рейтингу Ratebinary.

Прозорість роботи, безумовно є важливим фактором в оцінці брокера, але не вирішальним. Як вже було зазначено абзац тому, наявність аудиту від VMT тільки підтверджує загальну якість трейдингової платформи.