Сигнали

Сигнали для трейдерів бінарними опціонами – це рекомендації або угоди, що копіюються, одержувані за передплатою. Можуть бути платними і безкоштовними, і всупереч розхожій думці, якість ніяк не залежить від вартості. Сигнали, як і ручна торгівля, не показують стовідсоткової ефективності, тому правила мані-менеджменту повинні залишатися розумними.

Певної і загальновизнаної класифікації бінарних сигналів просто немає, по-перше, через те, що вони відрізняються відразу за кількома ознаками, а по-друге, тому що нові можливості автоматичної торгівлі, що не підходять під діючі категорії, з’являються досить часто.

Види сигналів за механізмом дії:

 • Сповіщення. Це просто інформація, що містить рекомендації з відкриття позиції, яка приходить трейдеру по передплаті. Угоди відкриваються вручну, передплатником.
 • Автоматичне копіювання. Після оформлення передплати, угоди на рахунку трейдера відкриваються автоматично, паралельно з активністю керуючого, з коригуванням на розмір ставки у відсотках від депозиту.

Види сигналів за алгоритмом пошуку точок входу:

 • Роботи. Алгоритми пошуку входів побудовані на поєднаннях технічних індикаторів, і відправляють сповіщення/відкривають угоди при настанні обумовленого сетапу.
 • Людина. При автоматичному копіюванні угод реального трейдера (ів), відбувається «ручний» відбір позицій, з урахуванням індивідуального вибору. Але, як і в будь-який інший сфері, людський фактор може бути як перевагою, так і недоліками.

Види сигналів за джерелом:

 • Брокер. Надаються як можливості автоматичної торгівлі з використанням роботів, так і робота з експертами компанії.
 • Сторонні сервіси. Набагато більш якісні, але при цьому, найчастіше, платні.
 • Термінали. Скоріш навіть термінал. Паралельно з впровадженням бінарної моделі торгівлі в MT4, в ком’юніті почали з’являтися бінарні сигнали, поряд c CFD.

Огляд провайдерів торгових сигналів

Zulutrade Binary

Підписатися на трейдерів цього ком’юніті можна безкоштовно. Платформа і самі трейдери-провайдери отримують пропорційний дохід від партнерської програми з брокерами, у яких зареєстрований ваш рахунок. Для вас, послуга безкоштовна. По кожному керуючому надана детальна статистика, а обрати можна відразу декілька, що дуже добре для зниження рівня ризику через диверсифікацію. Для кожного з портфельних управляючих можна індивідуально налаштувати параметри мані-менеджменту.

Очевидним мінусом є те, що в якості провайдера можуть виступати недосвідчені трейдери з демо-рахунків. Користувачі, які торгують на свої гроші, мають зелений значок долара в профілі, ось їм довіряти точно можна.

Варто зазначити, що Зулу наведено в якості флагмана аналогічних сервісів, під такий самий опис підходять і MDT і схожі платформи.

Option Signal

Порівняно цікавий сервіс платних сигналів для бінарних опціонів. Обіцяють цілком приземлені показники прибутковості, за не найвищою ціною.

Для використання доступні як системи сповіщення про точку входу, так і торгові роботи, які завантажуються і підключаються до рахунку у брокера, якщо останній дозволяє це. Офіційного моніторингу рахунків ні на офіційному сайті сервісу, ні в Інтернеті немає, а відгуки суперечливі, тому доводиться вірити на слово. Але в контексті того, що всього за 14 доларів можна спробувати самостійно, перевірити, безумовно, варто.

Як і у випадку з Зулутрейдом, це лише один з прикладів даної моделі співпраці. Саме в сегменті платних підписок спостерігається найвищий відсоток шахраїв, тому перед тим, як купувати передплату на подібні сигнали, роботів, розсилки і т.д. обов’язково пошукайте нейтральне підтвердження ефективності, ну або, принаймні, відгуки.

Експерти брокерів

Найчастіше, співпраця між трейдером і брокером, в контексті торгових сигналів, полягає в наданні особистого менеджера, який дає рекомендації по точках входу, набагато рідше, це автоматичні механізми. М’яко кажучи, ставлення до подібного способу взаємодії з боку досвідчених трейдерів досить скептичне, оскільки приклади дійсно якісної лінії позицій, що надається брокером, це дуже велика рідкість. Багато в чому тому, що ні про яку неупередженість мови не йде, адже брокер зацікавлена особа.

Інша справа, якщо надається сервіс копіювання позицій у інших, не зацікавлених, трейдерів всередині мережі брокера. В такому випадку, це просто та ж система взаємодії, як у Зулутрейд, тільки без додаткових комісій.

Сигнали від Investing

Не є торговими сигналами в чистому вигляді, і для їх використання необхідний певний багаж знань і досвіду, але інформація, безумовно, корисна, особливо для трейдерів, які не вміють правильно інтерпретувати графічне вираження технічних індикаторів.

Головним мінусом сервісу є те, що представлені індикатори показують різні результати в тренді і у флеті, і «Активно купувати» в резюме, не завжди буде означати високу ймовірність спрацьовування Сall опціону.

Рекомендації з вибору і торгівлі за допомогою бінарних сигналів

 • Як вже говорилося раніше, необхідно знайти хоч якісь підтвердження ефективності провайдера або торгового алгоритму.
 • У разі, якщо є вибір між двома джерелами сигналів, особливу увагу слід приділити показникам коефіцієнта ризику, кількості одночасно відкритих угод і максимального осідання. Прибутковість — це, звичайно, дуже добре, але осідання, яке є нормальним для провайдера, з вашим рівнем ризик менеджменту може закінчиться втратою депозиту.
 • З цього випливає і наступний принцип. Розрахунок розміру однієї угоди при копіюванні повинен здійснюватися не тільки виходячи з результатів ефективності стратегії і прибутковості інструменту (яка може відрізнятися, оскільки не факт, що обидва трейдера торгують у одного брокера), але і від кількості одночасно відкритих угод.
 • Якщо ви вирішили торгувати за допомогою робота, його краще купити у якогось перевіреного розробника. Мова йде скоріше не про якість, а про підтримку роботи бота, і вдосконалення, яким алгоритм повинен піддаватися, виходячи із змін ринкових закономірностей.

Ну і найголовніша рекомендація, дуже важливо дотримуватися балансу між навантаженням на депозит і диверсифікацією вступників сигналів. Вся справа в тому, що чим більше сигналів, що надходять, і одночасно відкритих угод, тим більше ймовірності того, що в один момент більшість з них не спрацює, а це призведе до серйозного збитку. Але з іншого боку, співпраця тільки з одним-двома джерелами значно збільшує ризик втрат, в результаті декількох помилок керуючого, який значно знижується при роботі, наприклад, з десятьма одночасно. Така дилема вирішується підпискою на більш ніж 5 джерел, але при цьому торгуючи мінімальними обсягами угод.