Таймфрейми на Біномо

Таймфреймом або масштабом графіка називають часовий період, який служить для розрахунку однієї точки (на лінійному графіку), бару чи свічки.

Таким чином на графіку з таймфреймом 1 секунда, свічки з’являтимуться щомиті, на хвилинному — щохвилини тощо. Короткі таймфрейми призначаються для розрахунку і аналізу невеликих тимчасових періодів, в той час як довгі періоди потрібні для довгострокових фундаментальних трендів.

Встановлення таймфрейма на платформі Біномо

Важливо розуміти, що швидкість оновлення графіків впливає також і на встановлені технічні індикатори. Всі інструменти аналізу будуються на підставі якогось із структурних елементів свічки, а значить, швидкість їх побудови пропорційна таймфрейму. Наприклад, змінна з періодом 10 на хвилинному графіку, покаже усереднене значення за 10 хвилин, а на годинному — за 10 годин. Забігаючи наперед, слід зазначити, що сигнали в іншому випадку — куди більш точні і довгострокові.

Як правильно вибрати таймфрейм для торгівлі на Binomo?

У цьому абзаці, звісно, не розглядатимуться питання вибору таймфреймів під конкретні стратегії або індикатори. Кожен торговий алгоритм має свої рекомендації, які в 100% випадків розкриваються в його описі. Більш того, неможливо відповісти на питання: «Який таймфрейм краще?», просто тому, що підбір масштабу графіка здійснюється виходячи з компромісу між точністю і частотою угод.

  • Короткі таймфрейми (1-5 хвилин). Масштаби, менші за хвилину, взагалі розглядати не варто, оскільки високий вплив ринкового шуму прирівнює таку торгівлю до лотереї. Швидкі тимчасові рамки є синонімом так званої «частої торгівлі». Оскільки свічки змінюються часто, сетапи по стратегіях з’являються по кілька разів на годину. Але при розмірі однієї свічки в 5-7 пунктів, будь-яка «шалена» волатильність дуже помітно відіб’ється на плавності графіка, і може ввести в оману трейдера.
  • Великі масштаби (15 хвилин і більше). Такі таймфрейми призводять до протилежної ситуації. Вплив ринкових шумів абсолютно непомітний, але сигналу по стратегії доводиться чекати дуже довго. Якщо в середньому по стратегії точки входу потрібно чекати 10-12 свічок, то при таймфремах 1H-4H виходить не більше однієї угоди на добу. Ще більш прикро, коли єдиний ордер в день виявляється невдалим. Що значить, стає питанням доцільності такого трейдингу.

Тому, саме в пошуку балансу і полягає проблема вибору таймфрейма. Зараз, що в Біномо доступні лише часові рамки до 30 днів включно. Аналізувати інші таймфрейми можна на сторонніх сервісах, наприклад, на Investing або Bloomberg.

Список таймфреймів на сайті Investing

Рекомендації

Єдине, на що впливає таймфрейм — частота оновлення свічок. Часом, йому надають навіть занадто велике значення. Цей параметр можна порівняти з зумом на фотоапараті. Чим ближче ви зніматимете, тим точніше бачитиме деталі, але суть об’єкта фотографії від масштабу не залежить. Так і з графіками. Аналізуючи таймфрейми M1 і D1 ви дивитесь на один і той самий графік, але в першому випадку з лупою, а в іншому — з відстані в 200 метрів. Для того, щоб краще зрозуміти механіку взаємозв’язку таймфремів, спробуйте поторгувати, ну або хоча б вивчіть класичну стратегію «Три екрани Елдера». Тим більше, що вона є в базі стратегій Біномо.

Стратегія «Три екрани Елдера» на платформі Біномо

Безумовно, варто дотримуватись рекомендацій з вибору масштабу від авторів торгового алгоритму, який ви використовуєте. Але при цьому не можна забувати, що досконалість не має меж, тому тестувати інші торгові налаштування, в тому числі таймфрейми, слід на демо-рахунку. Таким чином ви можете суттєво підняти власну результативність.

Читайте також: