Таймфрейми на Біномо

Таймфреймом або масштабом графіка називають часовий період, який служить для розрахунку однієї точки (на лінійному графіку), бару чи свічки.

Таким чином на графіку з таймфреймом 1 секунда, свічки з’являтимуться щомиті, на хвилинному — щохвилини тощо. Короткі таймфрейми призначаються для розрахунку і аналізу невеликих тимчасових періодів, в той час як довгі періоди потрібні для довгострокових фундаментальних трендів.

Встановлення таймфрейма на платформі Біномо

Важливо розуміти, що швидкість оновлення графіків впливає також і на встановлені технічні індикатори. Всі інструменти аналізу будуються на підставі якогось із структурних елементів свічки, а значить, швидкість їх побудови пропорційна таймфрейму. Наприклад, змінна з періодом 10 на хвилинному графіку, покаже усереднене значення за 10 хвилин, а на годинному — за 10 годин. Забігаючи наперед, слід зазначити, що сигнали в іншому випадку — куди більш точні і довгострокові.

Як правильно вибрати таймфрейм для торгівлі на Binomo?

У цьому абзаці, звісно, не розглядатимуться питання вибору таймфреймів під конкретні стратегії або індикатори. Кожен торговий алгоритм має свої рекомендації, які в 100% випадків розкриваються в його описі. Більш того, неможливо відповісти на питання: «Який таймфрейм краще?», просто тому, що підбір масштабу графіка здійснюється виходячи з компромісу між точністю і частотою угод.

  • Короткі таймфрейми (1-5 хвилин). Масштаби, менші за хвилину, взагалі розглядати не варто, оскільки високий вплив ринкового шуму прирівнює таку торгівлю до лотереї. Швидкі тимчасові рамки є синонімом так званої «частої торгівлі». Оскільки свічки змінюються часто, сетапи по стратегіях з’являються по кілька разів на годину. Але при розмірі однієї свічки в 5-7 пунктів, будь-яка «шалена» волатильність дуже помітно відіб’ється на плавності графіка, і може ввести в оману трейдера.
  • Великі масштаби (15 хвилин і більше). Такі таймфрейми призводять до протилежної ситуації. Вплив ринкових шумів абсолютно непомітний, але сигналу по стратегії доводиться чекати дуже довго. Якщо в середньому по стратегії точки входу потрібно чекати 10-12 свічок, то при таймфремах 1H-4H виходить не більше однієї угоди на добу. Ще більш прикро, коли єдиний ордер в день виявляється невдалим. Що значить, стає питанням доцільності такого трейдингу.

Тому, саме в пошуку балансу і полягає проблема вибору таймфрейма. Варто зазначити, що в Біномо доступні лише часові рамки до 5 хвилин включно. Але аналізувати більші таймфрейми можна і на сторонніх сервісах, наприклад, на Investing або Bloomberg.

Список таймфреймів на сайті Investing

Рекомендації

Єдине, на що впливає таймфрейм — частота оновлення свічок. Часом, йому надають навіть занадто велике значення. Цей параметр можна порівняти з зумом на фотоапараті. Чим ближче ви зніматимете, тим точніше бачитиме деталі, але суть об’єкта фотографії від масштабу не залежить. Так і з графіками. Аналізуючи таймфрейми M1 і D1 ви дивитесь на один і той самий графік, але в першому випадку з лупою, а в іншому — з відстані в 200 метрів. Для того, щоб краще зрозуміти механіку взаємозв’язку таймфремів, спробуйте поторгувати, ну або хоча б вивчіть класичну стратегію «Три екрани Елдера». Тим більше, що вона є в базі стратегій Біномо.

Стратегія «Три екрани Елдера» на платформі Біномо

Безумовно, варто дотримуватись рекомендацій з вибору масштабу від авторів торгового алгоритму, який ви використовуєте. Але при цьому не можна забувати, що досконалість не має меж, тому тестувати інші торгові налаштування, в тому числі таймфрейми, слід на демо-рахунку. Таким чином ви можете суттєво підняти власну результативність.

Читайте також: