Як вивести кошти Біномо

Логічним завершенням будь-якої комерційної діяльності, в тому числі торгівлі на фінансових ринках є отримання прибутку. Особливістю згаданого виду діяльності є те, що ваш основний депозит, як і отриманий з нього дохід, знаходиться на виділеному рахунку на фінансовому балансі брокера. І для того, щоб вивести прибуток, необхідно залишити брокеру заявку.

Читайте також:

Форма заявки на виведення прибутку з рахунку знаходиться в меню «Каса» — «Вивести кошти», і виглядає наступним чином:

Форма заявки на виведення прибутку з рахунку Бiномо

  • Сума виплати. Тут все просто, вкажіть числове значення запитуваної суми у валюті рахунку.
  • Спосіб виведення. Далі потрібно вибрати платіжну систему, через яку ви хочете нарахувати кошти. Як видно на скріншоті, для виведення доступні ті ж способи, що і для введення, в тому числі криптовалютні гаманці, тому проблем із виведенням виникнути не повинно.

Зверніть увагу, що пропозиція «Комісія 0% при виведенні» актуальна тільки для самого брокера. Платіжні системи не працюють безкоштовно, а розмір їх комісії буде прямо залежати від суми виведення, валюти і багатьох інших факторів. Перед тим, як вибрати певну, варто ознайомитися про комісійні, які вимагатиме контрагент у вашому випадку. Отримати цю інформацію можна як в службах підтримки платіжних систем, так і у фахівців Біномо.

  • Коментар. Необов’язкове поле, яке має виключно статистичну цінність для адміністрації брокера. Заповнювати його необов’язково, але так ви допомагаєте брокеру, який допоміг вам заробити прибуток для виведення, тому не полінуйтеся вибрати достовірний пункт.

Виведення коштів, як ви вже, напевно, помітили на зображенні, здійснюється протягом доби, але є два «але»:

  1. Перед першим виведенням, а можливо і в подальшому, доведеться пройти процедуру верифікації, яка також займає певний час.
  2. Правило 24-х годин поширюється тільки на виведення користувачів із GOLD статусом і вище (для VIP користувачів 24 години). Але для трейдерів зі статусом Standard максимальний термін виведення прибутку становить 3 робочих дні.

Адміністрацією Binomo передбачені символічні ліміти на виведення коштів, рівні 500 доларам на тиждень або 230 тисяч доларів (або еквівалентної суми в іншій валюті рахунку) в місяць, в залежності від статусу облікового запису. При виведенні суми, що перевищує цей ліміт, адміністрація має право здійснити виплати по частинах, максимальна пауза між якими не може перевищувати 5 робочих днів.

Підтвердження особистих і платіжних даних для здійснення виведення

Верифікація особистості при виведенні потрібна з двох причин:

  1. По-перше, цього вимагає законодавство.
  2. По-друге, брокеру потрібно переконатися, що заявку залишили саме ви, а не, хтось, хто зламав ваш обліковий запис, зловмисники.

Відповідно до пункту 1.6 користувальницької угоди, компанія має право запросити документи користувача на перевірку, затримавши тим самим транзакцію на термін до 10-ти робочих днів, до повного проходження верифікації особистості. В окремих випадках, термін розгляду документів може бути продовжено до 30 робочих днів, а в разі знаходження невідповідності в завантаженій документації, представники Біномо мають право вимагати проведення відеоконференції із користувачем.

Пункти 1.6 i 1.7 користувальницької угоди Бiномо

Як ви можете бачити на скріншоті вище, згідно з пунктом 1.7 тієї ж угоди, компанія має право ввести обмеження на виведення у розмірі загальної суми депозитів трейдера за останній місяць.

Виведення бонусних коштів

Гроші, які додаються вам на баланс в результаті участі в акціях і бонусних програмах від Біномо (в тому числі бонуси на поповнення і бездепозитні бонуси), можуть бути виведені клієнтом при здійсненні торгового обороту в 35-40 разів перевищує отриману суму. Величина множника безпосередньо залежить від величини балансу користувача, а також від прибутковості торгового активу. Детальніше про правила відіграшу бонусних коштів, можна почитати в блоці «Інформація про бонуси».