Як заробляти на Бiномо

Просте, на перший погляд, питання, насправді має відразу три відповіді. Біном пропонує користувачам як повноцінний торговий функціонал, так і турніри з реальними виграшами. Варто докладно розглянути кожен з цих способів.

Читайте також:

Торгівля на платформі Біномо

Основний спосіб заробітку у будь-якого брокера, в тому числі Біномо. Для того щоб почати професійно торгувати на біржових ринках, необхідно створити обліковий запис і поповнити торговий баланс.

Поповнення рахунку Бiномо

Як тільки основні і бонусні кошти будуть нараховані на баланс, можна відкривати угоди. Звичайно, «підкидаючи монетку», ви нічого не заробите, просто тому що кожен актив на рівноімовірні події дає певний коефіцієнт прибутковості, що не перевищує одиницю. Іншими словами, якщо ваша результативність становить 5 угод з 10, то торгівля на інструменті навіть з коефіцієнтом прибутковості 99% не буде рентабельною.

Для того, щоб досягти потрібного рівня результативності торгівлі, необхідно застосовувати технічний, фундаментальний або свічковий аналіз. Новачкам найкраще підійде перший, оскільки він простий і інтуїтивно зрозумілий. Прямо в терміналі Біномо впроваджені 14 технічних індикаторів, а також присутня база стратегій.

Стратегии на платформi Бiномо

Звичайно, різні торгові алгоритми будуть показувати різні результати на різних активах і тимчасових періодах. Для того щоб знайти оптимальний саме для вас торговий алгоритм, доведеться тестувати різні стратегії на демо-рахунку.

Мані-менеджмент

Заробіток на торгівлі неможливий без грамотного розподілу активів. Знову ж таки, все впирається в баланс позитивних і негативних позицій, скоригованих на коефіцієнт прибутковості активу. Наприклад, якщо результативність вашої стратегії 70 відсотків, значить 7 з 10 відкритих вами ордерів, принесуть вам прибуток. При таких вихідних даних, буде рентабельний будь-який актив з коефіцієнтом прибутковості більше 50 відсотків. Так як 7 Х 1,5 = 10,5, при десяти витрачених доларах.

Але це також означає, що в середньому три угоди на 10 будуть негативними. І якщо так статися, що вони будуть йти поспіль, то це може завдати серйозної шкоди вашому депозиту. Маючи таку результативність, не потрібно виставляти розмір угоди більше 10 відсотків на ордер, і більше двох відсотків при використанні хеджируючих ордерів.

Турніри Біномо

Для того щоб почати торговельну діяльність, необов’язково вносити на баланс свої кровні. Брокер надає своїм клієнтам можливість отримати перший депозит, зайнявши призове місце в одному з турнірів Біномо. Брокер пропонує десятки різних турнірів тривалістю від декількох годин до місяця. Для того щоб дізнатися умови того чи іншого турніру, досить просто натиснути на його назву, праворуч з’явиться короткий опис.

Турніри Біномо

Всі учасники знаходяться в однакових умовах. Чим сильніше трейдер зможе розвинути стартовий депозит зі ста одиниць турнірній валюти, тим вище місце він займе. Призовий фонд між турнірними місцями також розподіляється відповідно до результату. Якщо ви помилилися, ви можете оновити ваш рахунок згідно з правилами конкретного турніру.

Призовий фонд складається з суми базового призу, наданого Біномо, і всіма «ребаями» учасників. Часом, винагорода перших п’яти призерів досягає дійсно вражаючих значень.

Турніри Біномо