Як заробляти на Олімп Трейд

Заробіток на торгівлі бінарними опціонами є однією з найпростіших форм біржової торгівлі. Простою логікою виконання контрактів, опціони і заслужили величезну популярність серед трейдерів-новачків. Більшість торгових платформ, з метою залучення нових користувачів, пропонують крім класичного трейдингу ще й альтернативні джерела заробітку.

Читайте також:

Олімп-Трейд є винятком з цього правила. Брокер не пропонує турнірів, акцій, бездепозитних бонусів і навіть офіційної партнерської програми. Заробляти на Олімпі можна тільки класичним трейдингом. Про нього і поговоримо.

Створення особистого кабінету на Олімп Трейд

Звичайно, перед тим, як приступити до аналізу котирувань і відкриття ордерів, необхідно створити обліковий запис і поповнити рахунок. Реєстраційна форма брокера проста, і складається з чотирьох полів.

Реєстрація на Олімп Трейд

Можлива швидка реєстрація аккаунта з прив’язкою до облікового запису в соціальних мережах. Ще на моменті реєстрації, трейдера потрібно вибрати основну валюту рахунку, і цей пункт важливий не тільки з точки зору зручності сприйняття, але і тому, що платіжні системи виставляють різні відсотки комісії під транзакції в різних валютах. І для того, щоб не втрачати прибуток на комісіях і конвертаціях валюти, з тарифами платіжних систем потрібно ознайомитися заздалегідь. На вибір доступні євро, долар і рубль.

Будьте уважні, вводячи контактні дані, оскільки номер телефону та адресу електронної пошти після реєстрації доведеться підтвердити. Більш того, на Email будуть приходити важливі повідомлення, а також з його допомогою буде здійснюватися комунікація зі службою підтримки.

Перед тим як підтвердити відправку реєстраційної форми, не забудьте ознайомитися з нормативною документацією, яка складається з шести пунктів.

Правова інформація Олімп Трейд

Особливу увагу, щоб уникнути проблем з виведенням і доступом до торгового терміналу, варто приділити користувацькій угоді та регламенту торгових операцій. Відразу після реєстрації, вам буде надано безстроковий поновлюваний демо-рахунок на 10 тисяч віртуальних грошових одиниць, але для того, щоб отримувати прибуток від своєї діяльності потрібно внести перший депозит. Зробити це можна через будь-яку доступну платіжну систему.

Платіжні системи на Олімп Трейд

Технічні індикатори і торговельні стратегії

Торгівля бінарними опціонами є такою самою роботою, а скоріше навіть підприємницькою діяльністю. Неможливо отримувати гарний прибуток, не витрачаючи на трейдинг достатню кількість часу, або відкриваючи ордери навмання. Існує три типи аналізу поточної ринкової кон’юнктури і котирувань активу:

 • Технічний. Побудований на математичних принципах, реалізованих в торгових індикаторах.
 • Фундаментальний. Аналіз новин і макроекономічних факторів, які впливають на вартість того чи іншого активу.
 • Свічковий. Побудований на аналізі класичних свічкових фігур графіка (патернів), які відображають поточне співвідношення сил між продавцями і покупцями.

Останні два погано підходять новачкам, оскільки вимагають певного рівня знань і досвіду, а також великої кількості вільного часу на аналіз інформації. А оскільки досвідчені користувачі розуміють, як заробляти на торгівлі бінарними опціонами, і стаття, швидше за призначена для новачків, тому сконцентруємося на аналізі технічному.

Для подібного виду аналізу в торговому терміналі Олімп Трейд реалізований широкий спектр технічних індикаторів і графічних інструментів.

Технічні індикатори Олімп Трейд

Уміння користуватися технічними індикаторами — це тільки перший крок до успіху. Найбільшу ефективність вони показують в поєднанні один з одним, на певних активах в певний час. Всі ці фактори в собі поєднують торгові стратегії. Знайти і підібрати оптимальний торговий алгоритм не складе великих труднощів. Ефективні стратегії публікуються щодня десятками. На офіційному сайті Олімп Трейд також є блок з рекомендованими торговими стратегіями.

Блок з рекомендованими торговими стратегіями на Олімп Трейд

Кожна вкладка з торговою стратегією містить відеоогляд, в якому розповідається про застосовувані індикатори, принципи вибору ордерів, рекомендовані таймфреймах, активи і час торгівлі. Більш того, в окремому віконці відкривається скрипт-помічник, в якому міститься корисна інформація про торговельний алгоритмі. Тут ви можете дізнатися відповіді на ваші запитання в форматі своєрідного діалогу.

Стратегiя на Олімп Трейд

Рекомендації щодо вибору та використання торгових стратегій

 1. Стратегія повинна бути простою і зрозумілою, щоб уникнути двоякого трактування сигналів. Особливо якщо ви новачок.
 2. Жоден технічний індикатор буде коректно працювати в періоди високої волатильності, викликаної новинами, публікаціями та іншими фундаментальними факторами. Тому обов’язково потрібно навчитися користуватися класичним економічним календарем.
 3. Перед тим, як переходити на реальну торгівлю, результативність стратегії варто перевірити на демо-рахунку. Це не тільки дозволить вам вибрати максимально придатний для вас алгоритм, але і розрахувати її ККД, який потрібний для розрахунку правил торговельного мані-менеджменту.
 4. Про демо-рахунок не варто забувати і після початку торгівлі на реальні гроші. Пам’ятайте, будь-яку стратегію можна доопрацювати, змінивши робочий актив, таймфрейм, час торгівлі, або додавши фільтруючі індикатори.
 5. Жодна стратегія не захистить вас від негативних угод. До цього потрібно бути готовим, і вибудовувати свої торгові дії з розумінням того, що певний відсоток збитків все ж буде.
 6. Ну і останній, але не менш важливий, фактор — емоції. Торгувати треба з холодною головою, не підвищуючи ризик під час вдалих періодів, і не змінюючи торгову стратегію при кожному невдалому. Емоційна стійкість і чітке дотримання встановлених правил, на думку багатьох досвідчених трейдерів є головним фактором успіху.

Мані-менеджмент

Тема розподілу ризиків вже була мимохідь порушена в попередніх абзацах, але цей момент є одним з найбільш важливих умов стабільного заробітку на торгівлі бінарними опціонами.

Для того щоб докладніше пояснити важливість мані-менеджменту, наведемо простий приклад. Наприклад, є два трейдера, один виставляє на кожен ордер 1% від депозиту, другий — 20 відсотків. Обидва проторгувалася 10 угод, з яких 6 вдалих, а чотири — невдалих. Більш того, негативні ордери і у того і в іншого йшли поспіль. Для того, щоб прибрати сторонні фактори, візьмемо як дане, що коефіцієнт прибутковості торгованого активу — 100%. Таким чином:

 • Перший трейдер проторгується 6 позитивних угод, заробивши зі 100 доларів 6. Після цього, втратить 4% на невдалих угодах. Разом — 102 долари результат.
 • Другий — на шести прибуткових опціонах запрацює 198 доларів (100 * 1,2 * 1,2 * 1,2 * 1,2 * 1,2 * 1,2), збільшивши депозит практично втричі. І перед тим, як настане невдала низка ордерів, величина кожної його операції досягне 60 доларів (298 * 0,2). Після чого 4 угоди поспіль скоротять його баланс на 240 доларів. Підсумковий результат — 58 доларів (298 — 4 * 60). А якщо враховувати, що коефіцієнта прибутковості в 100% не буває, і кожна негативна угода приносить збитку більше, ніж прибутку позитивна, результат буде ще більш жалюгідним.

Таким чином, приказка «тихіше їдеш — далі будеш», в контексті бінарних опціонів, працює на всі 100%. Насправді, немає сенсу постійно торгувати мінімальним ризиком, оскільки в такому випадку дуже великий відсоток прибутку ви просто впустите. Суть стратегії мані-менеджменту зводиться до пошуку балансу між доходом і ризиком.

Рекомендованої величиною одного ордера є 5-7 відсотків (1-2 при застосуванні хеджируючих ордерів). Але все, безумовно, залежить від прибутковості активу, результативності стратегії і багатьох інших факторів.