Заробіток на партнерській програмі Binomo

Альтернативне джерело доходу, яке пропонує Binomo, дозволяє трейдерам, і звичайним людям заробляти на залученні нових клієнтів на торговельну платформу.

Читайте також:

Офіційна реферальна система брокера обширна і багатофункціональна, у неї власний сайт, під доменом binpartner.com. У Бінпартнер діє окрема база облікових записів, тому якщо у вас є трейдинг акаунт на Біномо, реєструватися доведеться повторно. Партнерська програма брокера має цілий ряд переваг:

  • По-перше, для виведення прибутку доступний той же розширений комплект платіжних систем, що і на основному сайті. Більш того, всі комісії за висновками компенсуються системою.

Платіжні системи Бінпартнер

  • Широкий вибір промо-матеріалів, в тому числі, можливість замовлення індивідуальних креативів.
  • Блок з детальною статистикою про трейдерів в особистому кабінеті.
  • Підвищені ставки винагород.
  • Висококваліфіковані менеджери з багаторічним досвідом.

Окремо варто розповісти про моделі нарахування винагороди. Їх в Binpartner відразу 4, а найголовніше, що все можна використовувати одночасно, диверсифікуючи джерела свого доходу.

Тарифи Бінпартнер

  • Revshare. Тариф заснований на відсотку від прибутку. Партнерська винагорода становить по 2% від кожної угоди трейдера і так до досягнення мінімум 50% від прибутку системи за весь час життя трейдера.
  • CPA/CPL. Це дві моделі оплати партнеру за здійснення конкретної дії його клієнта. CPA — за внесений депозит, друга за реєстрацію. Ставки плаваючі і безпосередньо залежать від суми, яку залучений трейдер внесе на свій баланс. Що стосується CPL, то винагорода за цим тарифом менше, так як трейдеру необхідно всього лише зареєструватися на сайті.
  • Ну і четвертий тариф — 5 відсотків від доходів залучених партнерів. Реферальна система багаторівнева, а значить, залучати можна не тільки трейдерів на основну платформу, але і таких же як ви партнерів.

Ще раз варто нагадати, що вибирати не доводиться, нарахування можна отримувати за всіма тарифами одночасно.

Реєстрація та особистий кабінет Binpartner

Процес створення облікового запису дуже простий, а реєстраційна форма складається всього з двох полів «E-mail» та «Пароль».

Реєстрація Бінпартнер

Верифікація особистості не потрібна, весь функціонал сервісу доступний відразу після входу в обліковий запис. Кожному партнеру надається особистий менеджер.

Функціонал особистого кабінету зводиться до панелі управління промо-матеріалами, статистикою про рефералів і трейдерів, а також, нарахування, навчання і зв’язок із службою підтримки. Також не можна не відзначити широке розмаїття конкурсів серед партнерів з цінними призами. Різноманітність розіграшів може легко конкурувати з основною платформою, а призові фонди в рази вищі.